Для поранених військових влаштували екскурсію у перечинську сироварню

Для поранених військових влаштували екскурсію у перечинську сироварню
В реабілітації військових немалу роль відіграє їхній психологічний стан.

 

Аби наповнити життя воїнів позитивними емоціями й дати змогу відволіктися від думок про війну та поранення, для військових, які зараз перебувають на лікуванні та реабілітації в медичних закладах Ужгорода, організували екскурсію з дегустацією на приватну сироварню в Перечині.

Ініціатива йшла від самого власника сироварні Олексія Сінєльнікова. Сировар зізнається, що, як колишній військовий, дуже добре розуміє на скільки важливо для захисників, тим більше поранених, наповнити життя позитивним емоціями. Побачивши, що Ужгородський РТЦК та СП в співпраці із волонтерськими спільнотами організовував атракції для поранених, Олексій звернувся до військової установи із власною пропозицією. 

Тож, 15 травня група захисників України, які зараз перебувають на лікуванні та реабілітації в медичних закладах Ужгорода, завітала до «Перечинської мануфактури», де від Олексія Сінєльнікова дізналися секрети сироваріння, відвідали підвал для дозрівання сиру, детально вивчили шлях перетворення  молока в вишуканий продукт і, звісно, продегустували сири.

Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП

 

17 травня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів