Лазертаг, екскурсія до екзотів та мультфільм в кінотеатрі: на Закарпатті діти мандрують в "УжТур"

Лазертаг, екскурсія до екзотів та мультфільм в кінотеатрі: на Закарпатті діти мандрують в "УжТур"
У неділю, 23 червня відбулася перша одноденна культурно-пізнавальна екскурсія для дітей із соціально вразливих категорій «УжТур».

 

У перший «УжТур» від «Щасливих дітей» вирушили 14 діток з Чопської міської громади. Впродовж дня діти мали насичену різнопланову програму активностей, серед яких – рухливі ігри, командні змагання, пізнавальна екскурсія, творчий майстер-клас і похід в кінотеатр.

Насамперед дітлахи навідалися у розважальний комплекс лазертаг. Тут діти поділилися на дві групи: поки одна змагалася у швидкості і вправності потрапляти у рухливу ціль із лазера, інша група мала розважальну анімаційну програму та бавилася у настільні ігри. Відтак групи помінялися місцями, аби всі змогли спробувати себе у різних забавах.

Після лазертагу діти вирушили на пізнавальну екскурсію в екзотаріум «Акваріум», де знайомилися з різними екзотичними тваринками, дізнавалися про їхні звички та особливості і долали власні страхи і упередження. Під час екскурсії малеча дізналася, що страх перед екзотами виникає через незнання: чим більше ти дізнаєшся про поведінку і реакції тваринок, тим краще розумієш, чому вони поводяться саме так в тих чи інших ситуаціях. Процес подолання страхів пройшов на всі 100%: прослухавши цікаві історії про тварин, дітлахи з задоволенням торкалися пітонів, а ще – навчилися правильно гладити кроликів і шиншилу.

Окрім пізнавальної екскурсії, в «Акваріумі» малеча також мала творчий майстер-клас: всі хлопці й дівчата власноруч розмальовували за трафаретами авторські ексклюзивні еко-торбинки.

«Завершальним акордом» програми став спільний похід в кінотеатр, де діти з цікавістю переглянули мультфільм «Думками навиворіт».

Впродовж усього туру діти з радістю долучалися до пропонованих активностей і з задоволенням брали участь у всіх заходах. Мама одного з учасників програми Данилка – Карина Качур розповіла: хлопчик повернувся додому, сповнений емоцій і вражень.

«Оскільки Данило дуже любить тварин, то найбільше йому сподобалося в «Акваріумі». Розповідав, яка цікава була екскурсія про тварин, про те, яких ящірок, пітонів, черепашок він побачив. Також отримав масу задоволення від забавок та ігор. А ще сказав, що був дуже смачний обід», – розповіла Карина Качур.

Так, організатори на програмі забезпечують усіх учасників харчуванням.

Наступні екскурсійні тури у рамках проєкту «УжТур» відбудуться вже незабаром. «Щасливі діти» чекають на програму діток із соціально вразливих родин – із сімей полеглих військовослужбовців, вимушено переселених, багатодітних родин.

Про реєстрацію на наступні екскурсійні тури ГО «Щасливі діти» повідомлятиме на своїх сторінках у соцмережах Фейсбук та Інстаграм. Також за анонсами можна слідкувати в телеграм-каналі «Пташка».

Проєкт «УжТур» здійснюється за фінансової підтримки Карпатського фонду за кошти КОФРА.

 

28 червня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів