До 200 тисяч гривень на реалізацію свого проєкту: Закарпатська ОВА проводить Конкурс стартапів

«Якщо ви маєте амбітні ідеї для створення або розвитку бізнесу, ця ініціатива – саме для вас», – зазначив заступник очільника краю.
За його словами, пріоритетними напрямками є
ініціативи від внутрішньо переміщених осіб, ветеранів 2014–2024 років та членів їхніх родин (30% від загальної суми бюджету);
проєкти, які реалізуватимуть на гірських територіях Закарпаття (20% від загальної суми);
інші ідеї, які відповідають критеріям Конкурсу (50% від бюджету).
«Ця ініціатива є важливою для економіки нашого краю, оскільки сприяє розвитку малого та середнього бізнесу, створенню нових робочих місць, впровадженню інновацій. Підтримка підприємців допомагає зміцнювати місцеву економіку, підвищувати її стійкість і конкурентоспроможність», – підкреслив Василь Іванчо.
Дізнатися більше про Конкурс та подати заявку для участі можна на порталі «Допомога Закарпаття»: http://surl.li/rhnghu. Прийом документів триває до 30 липня 2024 року.
До теми
- Триває реєстрація учасників мультиспортивних таборів «акТИвні» у громадах Закарпаття.
- Представники Закарпаття долучилися до національного форуму з економічної безбар’єрності
- В ОВА обговорили ключові питання громадського здоров’я: вакцинацію, якість питної води та здорове харчування дітей
- На Закарпатті відновлять шелтер для переселенців, який постраждав від пожежі
- До Дня Конституції України Президент Володимир Зеленський відзначив низку закарпатців державними нагородами
- Дружба, що відкриває можливості: 19 дітей із Закарпаття відпочиватимуть у Литві
- 9 майбутніх академічних ліцеїв на Закарпатті, зокрема в Ужгороді, отримають новітнє обладнання за кошти субвенції
- На Закарпатті розпочинають експериментальний проєкт щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб
- П’ять унікальних пам’яток сакрального живопису Закарпаття другої половини XVIII – ХІХ ст. отримали нове життя після реставрації
- 1 липня стартує прийом заявок на обласний конкурс стартапів!
- На Мукачівщині відбулася зустріч молодіжних рад Закарпаття та Донеччини
- Військовий облік та бронювання: відбулася чергова онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу»
- На Закарпатті стартував літній сезон оздоровлення дітей пільгових категорій
- Закарпаття відвідала Президентка Європейського Комітету регіонів Ката Тютто
- «Діалог влади та бізнесу»: підприємцям Закарпаття розповіли, як захистити власну справу від кіберзагроз
- До другої річниці створення «стрілецького» батальйону поліції Закарпаття бійців відзначили нагородами
- В Ужгородському РТЦК та СП – новий керівник
- Цифровізація освіти: понад 200 шкіл Закарпаття вже у «Мрії»
- Із 1 липня на Закарпатті стартує прийом заявок на участь у Конкурсі бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапів)
- Понад 12 000 учнів Закарпаття пройшли тренінги з «Захисту України» за оновленою програмою

До цієї новини немає коментарів