В Ужгороді поліція заблокувала черговий канал переправлення військовозобов’язаних через державний кордон України

За даними слідства чоловіків переправляли в обхід офіційних пунктів пропуску. Організатор контактував з потенційними клієнтами та займався фінансовими питаннями. За безпосереднє переправлення відповідав його спільник – 33-річний ужгородець. Саме він проводив чоловікам детальний інструктаж та супроводжував їх в режимі онлайн за допомогою мобільного телефону аж до моменту перетину ними лінії кордону. Такі послуги фігуранти оцінювали від 5000 доларів з однієї особи.
16 жовтня правоохоронці припинили їх злочинну діяльність. У ході контролю за вчиненням злочину було затримано обох зловмисників «на гарячому», коли вони намагалися переправити до Словаччини чергового втікача. У них вилучили грошові кошти, здобуті злочинним шляхом.
Відповідно до статті 208 КПК України підозрюваних помістили до ізолятора тимчасового тримання. За фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України слідчі Відділення поліції №1 Ужгородського районного управління поліції проводять досудове розслідування. Правова кваліфікація – ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.
Процесуальне керівництво у справі здійснює Ужгородська окружна прокуратура.
До теми
- За матеріалами СБУ 9 років тюрми отримали агенти фсб, які займалися підпалами на Закарпатті
- В Ужгороді попрощалися із майором Олегом Гойбергом
- Закарпатські податківці встановили 4 випадки продажу заборонених рідин, що використовуються в електронних сигаретах
- Мирослав Білецький зустрівся із родиною полеглого Героя України Анатолія Тегзи
- Підпал і смерть дитини: 9 років за ґратами для пари з Берегівського району
- Патрульні Закарпаття оштрафували понад 12 тисяч водіїв за перевищення швидкості
- Три родини з Донеччини знайшли прихисток на Закарпатті: наймолодшому — лише рік
- Прокуратура через суд вимагає стягнути майже 1 млн грн пайової участі з недобросовісних забудовників у Хусті
- Нетверезе водіння та наїзд на будівлю в Ужгороді - патрульні виявили порушника
- Виставка фото "Книжки на лінії фронту" закарпатського військового та історика відкрилася у Празі
- Сьогодні Ужгород провів в останню путь 40-річного захисника, солдата Василя Чурговича
- В Ужгороді відбулася зустріч прем'єр-міністрів України та Чехії
- Нагороди й техніка для воїнів: підтримка прикордонників Чопського загону на передовій
- Мукачево: поліція охорони виявила у місцевого мешканця заборонену речовину
- Завтра в Ужгороді попрощаються із захисником Олегом Гойбергом
- На Закарпатті стартував Національний тиждень безбар’єрності
- У боях за Україну загинув студент УжНУ
- Інноваційна розробка закарпатських студентів перемогла на національному молодіжному форумі підприємництва
- В Ужгороді завтра відбудеться благодійний ярмарок на підтримку трирічної Емілії Здендяк, яка бореться із важкою формою раку
- Увага! У Закарпатській області шахраї від імені податківців вимагають гроші
До цієї новини немає коментарів