У Берегові триває реконструкція гуртожитку у житло для переселенців

У Берегові відбулася виїзна нарада, присвячена завершенню робіт із реконструкції гуртожитку професійного ліцею сфери послуг, який слугуватиме житлом для внутрішньо переміщених осіб.
У зустрічі взяли участь: заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук, голова ОВА, депутат обласної ради Мирослав Білецький, менеджерка благодійного фонду «Карітас» Чеської Республіки Наталія Мацькова, Берегівський міський голова Золтан Бабяк, а також представники Агентства ООН у справах біженців в Україні, гуманітарної місії ГО «Проліска», «Закарпаттяобленерго», підрядних організацій та керівництво КП «Берегівський професійний ліцей сфери послуг».
Присутні обговорили стан проєкту, нагальні проблеми та подальші кроки для його завершення. У 4-поверховому приміщенні, загальною площею 1500 кв. м, планується поселити близько 200 переселених українців. Особливу увагу приділили облаштуванню першого поверху, який буде пристосований для людей з інвалідністю, а також виконуватиме функцію інформаційного та дитячого простору для жителів гуртожитку. Цей етап визнано пріоритетним, адже створення доступного середовища є невід’ємною частиною проєкту.
Серед ключових питань - збільшення потужності електропостачання, що дозволить підрядникам завершити роботи вчасно. Окремо наголосили на необхідності заміни вхідних систем водопостачання та підключення пожежного гідранта для забезпечення безпеки. Також проаналізували етапи робіт із облаштування фасаду будівлі.
Крім цього, під час наради обговорили благоустрій території. Планується облаштування дитячого майданчика в парку, створення зони відпочинку для жителів гуртожитку та впорядкування прилеглої території.
Мирослав Білецький звернувся до міського голови Золтана Бабяка та благодійних організацій із ініціативою розглянути можливість фінансування облаштування території, яка також слугуватиме комфортною зоною відпочинку для мешканців прилеглих будинків.
Окрім того, голова ОВА окреслив виконавцям та підрядникам чіткий алгоритм дій, спрямований на пришвидшення виконання робіт із облаштування території та ефективну реалізацію всіх запланованих етапів проєкту.
Василь Дем’янчук зазначив: «Завершення цього проєкту є важливим кроком у створенні комфортних умов для переселенців, які сьогодні особливо потребують підтримки. Ми спільними зусиллями – влада, громада та благодійні організації – зможемо досягти цієї мети. Це не просто реконструкція будівлі, це важливий внесок у підтримку наших громадян у складні часи».
До теми
- Оновлені правила безготівкових розрахунків почнуть діяти з 1 січня 2026 року - ОВА
- У центрі Ужгорода змінюється схема руху: на Капітульній і Замковій — односторонній рух
- В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію
- На Закарпатті понад 50 профільних фахівців пройшли тренінг для підвищення якості допомоги родинам полонених, зниклих безвісти та полеглих захисників
- Підтримка «Карпатської Січі»: зустріч із закарпатськими воїнами на Запорізькому напрямку
- Через масований обстріл на Закарпатті сьогодні, 23 грудня, також застосували графіки відключення світла
- Для підтримки сил оборони Закарпаття спрямовує майже 670 млн грн
- Закарпаття підтримує фронт: Мирослав Білецький розпочав поїздку до захисників із зустрічі зі 128-ї ОГШБр
- Закарпаття посилює підтримку ветеранів: підсумки 2025 року та нові завдання
- 10 закарпатців нагородили за вагомий внесок у зміцнення держави та розвиток краю
- Ізраїльський досвід ляже в основу розвитку сфери психосоціальної підтримки на Закарпатті
- Затверджено бюджет Закарпаття на 2026 рік: пріоритети – оборона, економіка, житло для ВПО
- Координаційна рада в ОВА: на Закарпатті знижується захворюваність на туберкульоз, але зростає ВІЛ
- Закарпаття послідовно будує систему комплексної підтримки військових та їхніх родин
- На Закарпатті запрацювало автоматичне стягнення податкових боргів
- Підприємцям Закарпаття пояснили правила енергозабезпечення і доступні програми підтримки
- Відучора, 11 грудня, кошти «зимової тисячі» можна витрачати і на продукти
- У Закарпатській області запровадили додаткові заходи з економії електроенергії
- У Берегівській лікарні ім. Б.Ліннера незабаром запрацює амбулаторне реабілітаційне відділення
- Органи державної влади переходять на більш сучасну та ефективну модель захисту інформації – авторизацію з безпеки систем






До цієї новини немає коментарів