Податкові зміни для підприємців із 1 січня 2025-го - роз'яснюють фахівці

Податкова автоматично нараховуватиме військовий збір на двадцяте число кожного місяця. Якщо ця дата припадає на вихідні, оплату потрібно здійснити до їх початку. Наприклад, ФОПи першої, другої та четвертої груп мають сплатити військовий збір із доходу за грудень до 20 січня. Оскільки цього року 20 січня припадає на неділю, крайній термін оплати переноситься на п’ятницю, 17 січня.
Ставка єдиного податку для 1 групи залишиться 302,8 грн на місяць. ЄП для 2 групи зріс з 1420 грн до 1600 грн на місяць. ЄП для 3 групи становитиме 5% від доходу. У разі перевищення цих лімітів підприємцем він мусить перейти на загальну систему оподаткування або змінити групу.
Також з 1 січня 2025 року стає обов’язковим для всіх ФОПів Єдиний соціальний внесок, який з весни 2022 року був добровільним. Мінімальний платіж становить 1760 грн на місяць. Максимально можливий місячний розмір ЄСВ у 2024 році складав 26,4 тис. грн.. В 2025 році він зріс до 35,2 тис. грн.
До теми
- Міноборони тестує онлайн-постановку на військовий облік через Резерв+
- Встановлено мінімальний розмір допомоги із безробіття на 2026 рік
- Модернізація освіти на Закарпатті: підсумки інвестиційних проєктів 2025-го року
- Закарпаття – тил, що зміцнюється: підсумки 2025 року і плани на 2026-й
- Закарпаття – серед лідерів із приєднання до національної освітньої екосистеми Мрія
- Рік без МСЕК: нова система оцінювання на Закарпатті охопила понад 13,5 тисячі людей
- Визнання за талант і покликання: співак і лікар із Закарпаття отримали державні відзнаки
- Закарпатська служба зайнятості: понад 15 тисяч звернень і майже 10 тисяч працевлаштованих у 2025 році
- POS-термінали для ФОПів І групи відтермінували – коли запрацює вимога
- Військові, які отримали "Хрест бойових заслуг", отримуватимуть щомісячну виплату
- У регіони розвозять вакцину проти вірусу папіломи людини для безоплатних щеплень за оновленим Календарем з 1 січня 2026 року
- У Закарпатській ОВА відбулася підсумкова зустріч бізнесу і влади: говорили про ветеранів, молодь та розвиток економіки
- Оновлені правила безготівкових розрахунків почнуть діяти з 1 січня 2026 року - ОВА
- Кабмін уточнив підстави для скасування реєстрації місця проживання
- В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію
- На Закарпатті понад 50 профільних фахівців пройшли тренінг для підвищення якості допомоги родинам полонених, зниклих безвісти та полеглих захисників
- Побачив світ новий рейтинг журналу «Впливові люди Закарпаття. ТОП-100»
- Підтримка «Карпатської Січі»: зустріч із закарпатськими воїнами на Запорізькому напрямку
- Із 27 грудня діятиме нова форма висновку ЛКК про потребу в постійному сторонньому догляді
- Через масований обстріл на Закарпатті сьогодні, 23 грудня, також застосували графіки відключення світла

До цієї новини немає коментарів