Стан смуг відведення автодоріг державного та місцевого значення обговорили в обласній військовій адміністрації

Стан смуг відведення автодоріг державного та місцевого значення обговорили в обласній військовій адміністрації
Під головуванням заступника очільника краю Ростислава Пріцака відбулася робоча нарада з представниками профільного департаменту адміністрації, ГУНП, патрульної поліції, громад і балансоутримувачами доріг.

 

 «Протягом останнього часу на узбіччях автошляхів державного та місцевого значення регіону зросла кількість стихійних звалищ будівельних та побутових відходів, випадків самовільної забудови», – наголосив Ростислав Пріцак.

За його словами, такі дії призводять не лише до передчасного руйнування дорожнього полотна, а й мають негативний вплив на навколишнє середовище та безпеку руху загалом.

Найбільше порушень зафіксовано на автодорогах М-06 Київ – Чоп, М-08 Об?їзна міста Ужгорода – КПП «Ужгород», Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів та Н-13 Львів – Самбір – Ужгород. Йдеться про факти самовільного втручання в дорожній комплекс власників приватних земельних ділянок, зокрема порушення забезпечення водовідводу, вивезення сміття в смугу відводу доріг та на суміжні ділянки, будівництво з’їздів без погодження детальних планів забудови територій.

 «Забезпечення нормального стану транспортних артерій регіону, превенція порушень та подолання їх наслідків – пріоритетне питання та перебуває на особливому контролі керівництва області», – підкреслив заступник голови ОВА.

 За результатами наради Ростислав Пріцак наголосив, що зараз основне завдання всіх відповідальних служб, правоохоронних органів, а також голів громад – посилити контроль за дотриманням норм законодавства щодо експлуатації доріг державного значення.

 

 

26 лютого 2025р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів