Унікальну операцію провели у Клінічній лікарні планового лікування в Ужгороді

13-річний Михайло з Рахівщини страждав від сильного болю та мав укорочення ноги на 3 см через асептичний некроз, який розвинувся після попередньої операції.
Лікарі Михайло Василинець та В’ячеслав Мотря у складі операційної бригади провели складне тотальне безцементне ендопротезування кульшового суглоба, використовуючи спеціальний протез найменшого розміру. Якщо в майбутньому знадобиться корекція, цей протез можна буде замінити на більший без ускладнень.
Зазвичай такі операції дітям проводять не раніше 15 років, але у випадку Михайла зволікання могло призвести до ще більшого укорочення ноги, проблем із хребтом та значного погіршення якості життя.
Наразі хлопець реабілітується вдома, активно рухається та відновлюється після операції.
До теми
- Ужгородців закликають долучитися до обговорень про перейменування однієї з вулиць на честь ректора Закарпатської академії мистецтв Івана Небесника
- У 2024 році в Ужгороді від туберкульозу померли 16 людей. Медики наголошують: ця хвороба виліковна, якщо вчасно її діагностувати
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Жінок, які чекають чоловіків з війни, запрошують в Ужгороді на захід з емоційної та психологічної підтримки
- Якість повітря в Ужгороді моніторять у лабораторії спостережень Закарпатського гідрометцентру
- У січні в Ужгороді народилося 201 маля — вага найменшого 930 грамів
- В Ужгородській міськраді проаналізували епідемічну ситуацію: захворюваність на ГРВІ, грипу і COVID-19 зростає
- У закарпатському облмуздрамтеатрі запрацювала дитяча театральна студія
- Ужгородський батальйон ТрО потребує патріотів, які бажають стати на захист Батьківщини поруч з побратимами-закарпатцями
- Як у Закарпатській обласній клінічні лікарні ім. Андрія Новака протезують захисників України
- В Ужгороді минулого року соціальні працівники отримали 382 повідомлення про факти домашнього насильства
- Загальнонаціональна хвилина мовчання: в Ужгороді двічі на тиждень проводитимуть акцію пам'яті полеглих Героїв
- В ужгородській кав’ярні військових безкоштовно пригощають кавою
- Солдат ламається не на війні, а коли вертається назад - автор «Історії, яку варто почути» Євген Дубровський
- Графік святкових богослужінь до свята Богоявлення (Хрещення Господнього) та освячення води 2025 року в Ужгороді
- В Ужгороді вже понад 70 мініскульптурок. Як все починалося і скільки встановлені без спеціальних дозволів
- В Ужгороді у новорічну ніч народилося двоє дівчаток та хлопчик
- Богдан Андріїв: "Хай 2025 рік стане роком довгоочікуваної перемоги та миру!"
- В Ужгороді провели різдвяну зустріч для родин полеглих захисників
До цієї новини немає коментарів