На Закарпатті відбудеться конференція «Регіональний економічний розвиток: кризове реагування, відновлення та стале зростання»

«Ця конференція є унікальною можливістю об'єднати зусилля для підтримки економічного зростання та сталого розвитку регіону, сприяння формуванню ефективних стратегій та залученню необхідних ресурсів», – наголосив перший заступник голови ОВА Василь Іванчо.
За його словами, захід стане платформою для обміну досвідом, пошуку спільних рішень та налагодження партнерств у сфері економічного розвитку громад.
Ключові теми:
Посилення міжсекторального партнерства
Практичні інструменти для економічного розвитку
Інклюзивний та гендерночутливий підхід в економічних ініціативах
Захід відбудеться 30 квітня 2025 року в Ужгородському районі.
Для участі потрібно зареєструватися за посиланням https://bit.ly/4jJBfEs. Інформація про місце проведення та детальна програма будуть надіслані зареєстрованим учасникам.
Подія пройде в межах нової фази проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» (EPSR), який втілює Закарпатська обласна військова адміністрація у партнерстві з ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції.
До теми
- 1 липня стартує прийом заявок на обласний конкурс стартапів!
- На Мукачівщині відбулася зустріч молодіжних рад Закарпаття та Донеччини
- Військовий облік та бронювання: відбулася чергова онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу»
- На Закарпатті стартував літній сезон оздоровлення дітей пільгових категорій
- Закарпаття відвідала Президентка Європейського Комітету регіонів Ката Тютто
- «Діалог влади та бізнесу»: підприємцям Закарпаття розповіли, як захистити власну справу від кіберзагроз
- До другої річниці створення «стрілецького» батальйону поліції Закарпаття бійців відзначили нагородами
- В Ужгородському РТЦК та СП – новий керівник
- Цифровізація освіти: понад 200 шкіл Закарпаття вже у «Мрії»
- Із 1 липня на Закарпатті стартує прийом заявок на участь у Конкурсі бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапів)
- Понад 12 000 учнів Закарпаття пройшли тренінги з «Захисту України» за оновленою програмою
- Бронювання та статус критично важливих підприємств: що змінюється для бізнесу Закарпаття
- Закарпаття стало майданчиком для проведення Національного форуму «Здорова Україна 2030»
- Сучасний та енергонезалежний кордон: ЄС та МОМ допомагають модернізувати прикордонну інфраструктуру Закарпаття
- Реінтеграція захисників: на Ужгородщині обговорили розширення психологічної підтримки в громадах
- Стартував прийом заявок на отримання до 1 млн грн безвідсоткового кредиту для фермерів
- Дипломат із 20-річним досвідом: представництво МЗС України в Ужгороді очолив Іштван Балог
- На Закарпатті стартував проєкт «Карпатська зміна»
- В Ужгороді нагородили ліквідаторів масштабної лісової пожежі на Воловеччині
- Малий і середній бізнес Закарпаття може скористатися низкою державних програм підтримки

До цієї новини немає коментарів