8 ДТП та 16 постраждалих: сумна статистика на Закарпатті за минулі вихідні

Минулі вихідні виявилися надзвичайно складними для наших медиків — лише за два дні трапилося 8 аварій, у яких постраждали 16 людей. Кожному з постраждалих була надана кваліфікована медична допомога як на місці події, так і під час транспортування до лікарень.
Гірські серпантини — це не просто дорога. Це справжнє випробування, де одна помилка може коштувати життя. Круті повороти, обмежена видимість, мінлива погода та, найчастіше, перевищення швидкості водіями створюють велику загрозу для всіх учасників руху. Саме по цих складних маршрутах мчать наші медики, випереджаючи час і ризикуючи собою заради порятунку інших.
Особливо тривожним став один із випадків, де в ДТП постраждали п’ятеро людей. Вижили всі — завдяки миттєвому прибуттю бригад швидкої та їх професійній роботі. Єдиною, хто не отримала травм, стала 2-річна дитина, надійно пристебнута в спеціальному дитячому автокріслі, що врятувало їй життя.
До теми
- На Закарпатті затримано власника СТО, який продавав гуманітарні авто ввезені для фронту
- Таємниці шляхетних родів: Ужгородський замок запрошує на тематичну екскурсію до Всесвітнього дня геральдики
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Понад 20 тисяч мальків струмкової форелі випустили у гірські річки Закарпаття
- Суд відправив під варту ужгородку, яка торгувала метамфетаміном: застава – мільйон гривень
- Фармацевтична галузь на шляху до ЄС: на Закарпатті обговорили нові правила, інвестиції та перспективи розвитку
- Збувала метамфетамін у під’їздах багатоповерхівок: в Ужгороді поліція затримала наркоторговку
- Трагедія у горах на Закарпатті: через падіння дерева загинув чоловік
- Закарпатця відзначено президентською нагородою «За оборону України»
- Понад 500 гектарів нового лісу: на Закарпатті висадили 1,6 мільйона сіянців
- Маленькі закарпатці спробували себе у ролі операторів дронів та кінологів Держприкордонслужби
- В Ужгороді затримали водія під дією наркотиків: при собі він мав заборонені речовини
- Дітки захисників із Донеччини, Запоріжжя та Київщини провели незабутній день на території санаторію «Деренівська купіль»
- У Берегові поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці
- 60 діб у СІЗО без права застави: суд обрав запобіжний захід керівнику Ужгородського РТЦК та СП
- На Берегівщині виявлено громадянина Румунії, який порушив терміни перебування в Україні
- У травні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 27 водіїв
- На Тячівщині за позовом прокуратури громаді повернуть понад 3,5 га землі вартістю майже 19 млн грн
- В Ужгороді діти створювали «Еко-місто майбутнього» та вчилися берегти довкілля РЕПОРТАЖ
- На Закарпатті посадовцям РТЦК повідомлено про підозру через незаконне утримання людей до 48 діб

До цієї новини немає коментарів