На кордоні зі Словаччиною службовий пес митниці винюхав у речах пішохідки валюту на майже 4 млн грн

Кінологічна команда управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці запобігла незаконному переміщенню з митної території України готівкових коштів валюти у сумі 100 тисяч доларів.
До протиправних дій на українсько-словацькому кордоні вдалася 46-річна жителька Закарпаття, яка з валізою та сумками скористалася пішохідним переходом у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке», вирішивши так швидше пройти митно-прикордонний контроль та дістатися до Чехії, де проживає останні 8 років.
Під час проходження митного контролю та усного опитування жінка запевняла митників про відсутність речей чи валютних цінностей для декларування.
Та коли службовий пес за кличкою Балу обнюхав її сумки з речами та дав спрацювання, жінка знервувала та вирішила зізнатись, що переміщує валюту у розмірі 100 000 доларів США. Готівку знайшли у наплічнику серед особистих речей громадянки. Необхідних підтверджуючих банківських документів для законного переміщення валютних цінностей через кордон вона не надала.
За даним фактом складено протокол за ч. 1 статті 471 Митного кодексу України. 11700 доларів їй повернуто, а решта незадекларована валюта, що за курсом НБУ становить майже 4 млн грн, вилучена до винесення рішення митниці. Санкції даної статті передбачають штраф у розмірі 20% від суми, що перевищує дозволені 10 000 євро.



До теми
- У Перечині відбувся форум соціальної згуртованості: які виклики та перспективи громади
- Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав сучасне навчальне обладнання
- Після перебування у Воловецькому РТЦК помер чоловік: що відомо
- У травні закарпатські патрульні розшукали 7 водіїв, які залишили місце ДТП
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті очільника сільради на оборудках із землею
- Трагедія на Мукачівщині: прокуратура контролює розслідування подвійного вбивства (ПОДРОБИЦІ)
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- Семеро випускників Мукачівського ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів
- У Солотвині за кошти ЄС відкрили новітній Центр безпеки громадян
- У Хусті внаслідок ДТП госпіталізували скутериста: авто виїхало на зустрічну смугу
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП
- "Ярмарок родинних справ" для сімей військових і ветеранів, які розпочали власну справу, вперше провели в Ужгороді
- П'ятий Міжнародний кінофестиваль «Кіно сусідів» відбудеться в Ужгороді
- В Ужгороді відбулося засідання Голів делегацій Міжнародної комісії із захисту річки Дунай
- "Щоб імена наших героїв жили вічно": в Ужгороді представили проєкт "Віртуальна алея пам’яті"
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- Масштабна пожежа у Міжгір’ї: власник магазину опинився в лікарні, вогонь ледве не знищив сусідні будівлі
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць

До цієї новини немає коментарів