Вилучено медичні препарати з вмістом психотропних речовин

В зону митного контролю пункт пропуску „Лужанка” заїхав легковик „Хонда Акорд”, який слідував із Угорщини в Україну.

 

Працівники Виноградівської митниці приділили велику увагу цьому автомобілю, так як – згідно орієнтування УСБУ в Закарпатській області, угорський громадянин міг переміщувати через митний кордон медпрепарати з вмістом психотропних речовин.

Під час митного контролю автомобіля у речовій скриньці салону серед паперів оперативники виявили не заявлений до митного контролю обмотаний клейкою стрічкою пакунок, у якому знаходився резиновий презерватив, загорнутий у паперову серветку. У презервативі знаходились пігулки білого кольору з написом „ ROCHE 2” в кількості – 490 штук.

Слід зазначити, що згідно висновку експерта Ужгородської служби з експертного забезпечення митних органів, вилучені пігулки містять похідне бензодіазепіну-клоназепам, що є психотропною речовиною, обіг якої обмежено і стосовно якої допускають виключення деяких заходів контролю.

Пігулки та автомобіль вилучено на загальну суму 15245,00 грн.
Цікаво, хто був гурманом – замовником таких пігулок?


Державна митна служба україни

 

09 листопада 2007р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів