6 місяців арешту або обмеження волі до 3 років - таке покарання чекає на осіб, що заблокували виїзд до Словаччини

Поліція застерігає: блокування автомагістралей – кримінально-карний злочин
ГУНП нагадує, що блокування автомагістралей – це кримінально-карний злочин. Закликаємо громадян, зокрема власників транзитних авто, поводитися відповідно до закону.
Сьогодні зранку активісти перекрили дорогу поблизу пункту пропуску в с.Вишнє Нємецке на Україно-Словацькому кордоні. Згодом – у пункті перетину в Березному та на КПП в Солотвині. Проїзд в останніх двох пунктах активісти вже звільнили. На черзі - Ужгород.


До теми
- Пішохідний перехід на ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке», нові інфраструктурні проєкти, залучення інвестицій – ключові теми зустрічі в ОВА
- Новий Генконсул Словаччини в Ужгороді: курс на поглиблення співпраці
- єЧерга: сьогодні відкрито окрему чергу для порожнього та завантаженого транспорту на пункті пропуску Ужгород – Вишнє Нємецьке
- Україна та Словаччина поглиблюють транскордонне співробітництво - про поглиблення партнерства говорили в Ужгороді
- Музеї Закарпаття, суміжних регіонів Румунії та Словаччини посилюють співпрацю
- В ОВА обговорили можливість запустити автівки через пішохідний пункт пропуску «Малі Селменці – Вельке Слеменце»
- Україна та Словаччина планують запустити залізничне сполучення «Київ-Братислава» із продовженням до Відня
- Денис Шмигаль та Роберт Фіцо на Закарпатті: підсумки зустрічі
- Україна не буде продовжувати транзитну угоду з росією після завершення строку її дії – Шмигаль
- Стартували підготовчі роботи до будівництва нового пасажирського терміналу на пункті пропуску «Ужгород – Вишнє-Нємецьке»
- Сьогодні відкриють рух пасажирською частиною пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
- Важлива інформація! Пропуск вантажівок з України у Словаччину частково поновлено
- Закарпатська митниця: Словаччина підтвердила блокування кордону з 15.00 1 грудня
- Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня отримала чергову допомогу від словацьких партнерів
- Закарпаття відвідала Президентка Словацької Республіки Зузана Чапутова (ФОТО)
- Україна закликає словацьких добровольців стати на захист Європи від російської агресії
- За підсумками візиту Прем’єр-міністрів України та Словаччини підписано Спільну заяву
- Словаччина все ще залишається найбільш закритою країною ЄС для українців
- Сприяння модернізації місцевого самоврядування: стартував проєкт «Транскордонне співробітництво між Україною та Словаччиною - CBC4US»
- Ще один міжнародний грантовий проєкт реалізують за участі Ужгорода


До цієї новини немає коментарів