Ужгородський ПАДІЮН запрошує на весняний бал

Участь у ньому візьмуть колективи вокального, хореографічного та інструментального жанрів, загалом - близько 500 учасників з усієї України. Закарпаття представлятимуть, зокрема, колективи з Ужгорода, Мукачева та Іршави.
Організатори фестивалю серед цілей заходу виділяють розвиток і популяризацію дитячої творчості, формування творчого потенціалу підростаючого покоління, виявлення та заохочення талановитих виконавців. Учасники також отримають можливість вивчити історію, культуру та пам'ятки м. Ужгорода та Закарпаття.
Фестивальний конкурс проводитиметься у наступних номінаціях:
1. Хореографія – народний і стилізований танець, сучасна хореографія, Street danse, бальні танці, східні танці, театри танцю і моди.
2. Вокал – народний, класичний, естрадний, хорові колективи, шоу-групи, авторська пісня.
3. Інструментальна музика – народна, класична, естрадна, авторська.
До складу журі входять провідні фахівці в галузі музики, вокалу, хореографії, Заслужені діячі мистецтв, заслужені артисти України та країн ближнього зарубіжжя.
Підсумки конкурсу підбиваються рішенням журі і передбачають присудження звання володаря Гран-прі, трьох призових місць у кожній номінації та віковій категорії (лауреатів I, II, III ступеня), з врученням відповідних дипломів та спеціальних призів.
Захід відбуватиметься за підтримки Ужгородської міської ради та депутатського корпусу.
Урочисте відкриття - 26 березня о 10.00.
Гала-концерт та урочисте нагородження - 27 березня об 11.00.
До теми
- Вільний вхід і насичена програма: Ужгородський замок кличе на День музеїв (ПРОГРАМА)
- Виставу «Жменяки» знову зіграють в Ужгородському скансені
- В Ужгороді відкрили пам’ятну дошку видатному архітектору Людовиту Оельшлагеру
- Презентували унікальний альбом про артефакти середньовічної церкви Ужгородського замку
- У Краєзнавчому музеї імені Тиводара Легоцького відзначили 380 років від дня офіційного прийняття Ужгородської церковної унії
- «Подих весни» – учні Ужгородської школи мистецтв дали великий концерт
- В Ужгородському замку презентували альбом-путівник про історію замків Закарпаття
- В Ужгороді триває Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»
- Закарпатський музей народної архітектури та побуту запрошує насолодитися «Краєвидами Батьківщини»
- В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»
- Унікальний фольклорний фестиваль-конкурс «Шовкова косиця» започатковує Закарпатський народний хор
- У краєзнавчому музеї імені Тиводара Легоцького провели майстер-клас зі створення «Писанки єдності»
- Ужгородський скансен запрошує завтра на тематичну вечірню екскурсію «Великодні звичаї та традиції Закарпаття»
- Названо переможців ІІ Відкритого фестивалю-конкурсу театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- В Ужгороді розпочався II Відкритий фестиваль-конкурс театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- Закарпатський народний хор став засновником фольклорного фестивалю-конкурсу «Шовкова косиця»
- Бетховен та Мендельсон: симфонічний оркестр філармонії запрошує на музику контрастів
- На Закарпатті визначили переможців фестивалю стрілецької пісні «Красне поле»
- Ужгородська музична школа №1 дала великий Різдвяний концерт
- «Місто»: виставка робіт закарпатських художників у Генеральному консульстві Словацької Республіки

До цієї новини немає коментарів