Поліцейські відловлюють валютчиків

З незаконними грошовими операціями хочуть покінчити
Вчора протягом трьох годин патрульні поліцейські спільно з працівниками Управління захисту економіки ГУНП затримали трьох чоловіків, які здійснювали незаконні операції з обміну валюти.
Про це повідомляє УПП Ужгорода і Мукачева. Затримання здійснили безпосередньо на місці порушення, в Ужгороді, На вулиці Минайській, в Ужгороді, біля одного із супермаркетів троє ужгородців здійснювали незаконні валютні операції… Миттєва реакція патрульних поліцейських допомогла відразу їх затримати. За фактами проведення валютно-обмінних операцій з порушенням установленого порядку на кожного складено адміністративні протоколи за статтею 162 КУпАп - порушення правил про валютні операції. Це тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.
До теми
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила грабіж: підозрюваного менш ніж за годину розшукали та затримали
- На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Зупинили за 4 км від кордону з Румунією: на Рахівщині викрили двох місцевих жителів на переправленні військовозобов’язаного
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який з пневматичної гвинтівки стріляв у чоловіка
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Від початку року на Закарпатті сталося майже 500 ДТП: є загиблі та травмовані
- У Мукачеві патрульні виявили нетверезого водія Skoda: у крові — понад 2 проміле алкоголю
- Поліцейські Тячева за лічені хвилини розшукали та затримали нетверезого викрадача авто
- В Ужгороді поліція затримала двох зловмисників, які напали на чоловіка поблизу студентських гуртожитків
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- Закарпатські патрульні видали 54 приписи через недоліки на дорогах
- Поліція завершила досудове розслідування смертельної аварії на Тячівщині, в якій загинула 13-річна дівчинка
- Зникла разом із візочком: в Ужгороді поліція оперативно знайшла викрадене немовля
- Поліцейські Закарпаття продовжують роботу щодо протидії вербуванню неповнолітніх
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура блокували чергові "трансфери" ухилянтів до ЄС
- Поліція Закарпаття розшукала 9 водіїв, які намагалися уникнути відповідальності після ДТП
- На Міжгірщині у ДТП загинув мотоцикліст
- Патрульні вчать ужгородських школярів розпізнавати вербування та диверсії

До цієї новини немає коментарів