Закарпаття виробляє лише 7% потрібної йому електроенергії, а могло б ще й продавати

Закарпаття виробляє лише 7% потрібної йому електроенергії, а могло б ще й продавати
Про це у вівторок, 12 квітня, повідомив Едуард Маляр, директор департаменту ЖКГ, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА.

 

«На Закарпатті у 2011 році завершено оптимізацію теплопостачання населених пунктів області та практично всіх переведено на автономні джерела опалення. На території України наша область була лідером у цьому питанні», - зазначив під час брифінгу Едуард Маляр.

За словами Маляра, на сьогоднішній день одним із пріоритетів області є енергозбереження.

Разом із тим, найбільшим споживачем енергоресурсів в  області є населення. Воно споживає 80,5% від усього газу та 56% електроенергії.

Як зауважив Едуард Маляр, за останні роки спостерігається загальне зменшення споживання природного газу, що пояснюється його раціональним використанням, запровадженням енергозберігаючих заходів як на виробництві, так і в побуті, переходом бюджетних установ та побутових споживачів на альтернативні газу енергоносії.  

Власне виробництво електроенергії у Закарпатській області за 2015 рік становить 128,8 млн. кВт. год., що складає 7,4% від загального споживання. Разом із тим, за словами Едуарда Маляра, енергетичний потенціал Закарпаття втричі перевищує споживчі потреби області. Мова йде про енергію води, сонця, вітру тощо.

uzhgorod.net.ua

 

12 квітня 2016р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів