Скільки людей просили політичного притулку на Закарпатті?

Скільки людей просили політичного притулку на Закарпатті?
Про таке, зокрема, йшлося в Ужгороді під час робочої зустрічі зі співробітниками Представництва Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців Дмитром Плечко та Ганною Копцюх.

 

У ході зустрічі, що відбулася у Головному управлінні Державної міграційної служби в області, обговорювався проект Інструкції про порядок дій посадових осіб Державної прикордонної служби України та взаємодії з територіальними органами та підрозділами ДМС під час звернення іноземців чи осіб без громадянства із заявами про визнання біженцем або особами, які потребують додаткового захисту.

З огляду на існуючу практику, яка склалася в регіоні, досвід співпраці міграційної служби краю та Мукачівського, Чопського прикордонних загонів з питань взаємодії під час звернення іноземців чи осіб без громадянства із заявами про визнання біженцем або особами, які потребують додаткового захисту, є чи найбільшим в Україні.

Так, у 2015 році зі 110 заяв, які були подані до ГУДМС України в Закарпатській області, 90 були передані через посадових осіб прикордонної служби.

Співробітники Представництва УВКБ ООН в Україні поділилися своїми ініціативами щодо внесення змін до діючих нормативно-правових актів з питань шукачів притулку, зокрема, в частині, що стосується передачі заяв від осіб, які звернулись за захистом в Україні перебуваючи в СІЗО. Також внесено клопотання до Міністерства соціальної політики України в частині відміни дозволу на працевлаштування осіб, які звернулися за захистом в Україні.

Представники офісу УВКБ ООН в Україні поділилися своїми думками з приводу проведення тристоронньої зустрічі з представниками міграційних та прикордонних служб України, Угорщини, Словаччини у вересні-жовтні 2016 року з питань реадмісії, повідомляє головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області Ольга Поштак. 

 

13 червня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів