Мукачівські поліцейські знайшли в чоловіка, що відпочивав у Інтернет-кафе, наркотики

Мукачівські поліцейські знайшли в чоловіка, що відпочивав у Інтернет-кафе, наркотики
У Мукачеві патрульні затримали молодика з метамфетаміном і марихуаною, пише Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області.

 

27-річний мукачівець відпочивав у Інтернет-клубі з наркотою. У нього вилучили шприц із метамфетаміном, а в міськвідділі виявили ще й марихуану. За даним фактом розпочато розслідування. Минулої ночі у Мукачеві патрульні поліцейські навідалися в один із Інтернет-клубів.

Там вони затримали 27-річного мукачівця, який мав у барсетці шприц із речовиною,  схожою на метамфетамін. Коли затриманого доставили до відділу поліції, він під час спілкування з правоохоронцями намагався непомітно викинути на землю ще й пакетик із марихуаною вагою близько 3 грамів. Затриманого було доставлено до наркодиспансера в м.Ужгород для проходження експертизи на вміст в його крові наркотиків. Вилучені речовини направлено на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.309 (незаконне  зберігання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

 

22 червня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів