Маленький закарпатець - зірка американського телеканалу

У клініці «Shriner» кажуть, що під час критичної життєвої ситуації в Ігоря «увімкнувся» механізм виживання.
“Він підкорює серця людей. Навіть ті, хто не може йому допомогти, хочуть піклуватися про хлопчика,” запевняє лікарка маленького українського сироти пані Гертіган.
Невідомо , чи шкіра Ігоря була обпечена водою, чи в будинку, де він жив, трапилась пожежа, однак приблизно 30 відсотків його тіла було в опіках, які ніхто не обробив належним чином, із-за чого одна з рук приросла до грудей.
Пальці хлопчика з’єдналися за допомогою рубцевої тканини із зап’ястям і він насилу волочив ноги, не міг ходити й ледве згинав руки. Крім того, Ігор сильно недоїдав, міг вимовити всього декілька слів. Тож після позбавлення матері батьківських прав, його було доправлено до Вільшанського сиротинця для дітей із розумовими вадами, незважаючи на те, Ігор є розумною дитиною.
Рівно 2 роки тому ескулап зі США Геннадій Фузайлов побачив хлопчика з опіками десятилітньої давнини і відразу зрозумів, що повинен допомогти Ігорю.
“Спочатку був простий спосіб лікування, але згодом процедури ставали все більш складними,” наголосив пан Геннадій.
Слід зазначити, що лікар Фузайлов допомагає зцілювати пацієнтів із опіками, які не мають медичного страхування.
Тож коли Ігор вперше прибув до клініки «Shriner», одразу взявся його виходжувати. Хлопчик важив тоді менш ніж 30 фунтів, мав проблеми із травленням і зубами.
“Він харчувався молоком і хлібом, чекав, поки хліб розм’якне, бо через гнилі зуби йому доводилося жувати харчі протягом кількох годин”, сказав Фузайлов.
Але після багатьох операцій, а також завдячуючи турботі медиків, зараз маленький українець може говорити, ходити і навіть танцювати.
Він навіть вдається у «Shriner» до спілкування з такими дітьми, які говорять тільки іспанською. Тож через навички соціального виживання Ігор став унікальним хлопчиком, до якого тяжіють інші. Лікарський персонал називає його «вроджено щасливим», незважаючи на те, що йому довелося пережити.
Ігор повернеться в Україну тільки в липні. Прямо зараз, на жаль, його не можуть прийняти у клініці, але у «Shriner» отримали більше 50 дзвінків від людей зі США та Канади, які бажають прихистити хлопчика.
Ще Геннадій Фузайлов наголошує, що безкоштовно лікуватиме Ігоря Лакатоша у Бостоні доти, поки це буде потрібно. Утім оцінює, що шкіру пересаджувати доведеться й надалі через дорослішання хлопчика. Проте ескулап завжди радий бачити свого улюбленого пацієнта.
© 2016 Cox Media Group
Окрема подяка за турботу про Ігоря директору Вільшанського дитбудинку Богдану Кикині, який замінив своєму підопічному батька.
Джерело: mediakhust.net
До теми
- «Велика Паладь-Нодьгодош»: перше відкриття прикордонного КПП за 20 років. Як працюватиме і розвиватиметься новий пункт пропуску на Закарпатті?
- Плямисті олені, 57 гектарів і пантокрин: ферма, якої нема більше ніде в Україні
- Кавування по-закарпатськи у ветеранській кав’ярні Gato: історія Михайла Кузьми “D2”
- Закарпаття спільно з Румунією та Угорщиною організує освітні заходи для школярів та вчителів
- “Вуйко Еко”: як ветерани Вуйко, Грузин і Директор на Закарпатті крафтовий бізнес започаткували
- Нести вантаж війни легше удвох: історії любові й боротьби
- Книги, які найчастіше купували в Ужгороді від початку 2025 року
- Ветерани Закарпаття створили обласну команду з адаптивного спорту. Репортаж з тренування
- Снайпер, офіцер, бойовий командир ДПСУ Дмитро Полончак: "Гіршого за Бахмут пекла я не бачив. Але найгірше, що висновків ніхто не робить"
- Капелан Микола Багіров: «На війні Бога не ділять»
- Мирослав Білецький: "Релокація в нашу область продовжиться і після війни"
- «Най ся журить цар Ірод, ми ся не журімо!»: як здавна колядували у селах під Говерлою
- "У поїздках на фронт наїздив більше, ніж за все життя до цього". Історія закарпатського волонтера Костянтина Черкая
- Моя закарпатська сорочка: історія студії традиційної вишивки «Косиця»
- “Винну історію Закарпаття” презентували в Ужгороді
- Футбол на милицях. Як закарпатський ветеран без ноги очолив першу в Україні футбольну команду спортсменів без кінцівок
- Три місяці від ідеї до реалізації: на Закарпатті ветерани ЗСУ заснували крафтове виробництво
- Відомий мукачівець, який із лютого 2024 року захищає Батьківщину, отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест»
- Цензура часів СРСР, листи з Індійського океану та впізнаваність голосу. Осип Лобода про роботу на радіо на Закарпатті
- Закарпатський клуб стійких медіа: працюємо за будь-яких умов
До цієї новини немає коментарів