Богдан Андріїв зустрівся з найсильнішою людиною України та світу

Відомі спортсмени мають бажання збудувати в Ужгороді спортклуб і презентували Богдану Андріїву комплексну пропозицію спортивних клубів в обласних центрах.
Вартість такого проекту - орієнтовно 300 тисяч доларів, є інвестор, готовий надати фінансування. У планах - це двоповерхова будівля, на першому поверсі - тренажерний зал, де можна займатися різними силовими видами спорту, зокрема, стронгменом, пауерліфтингом, важкою атлетикою. На другому поверсі - роздягалки, кардіозал, фітнес-зал.
Заплановано при спортклубі збудувати також майданчик із трибунами, доріжками для проведення змагань і соціальний майданчик для ужгородців. Від міської влади потрібно сприяння: виділення земельної ділянки – 25-30 соток та підведення туди комунікацій.
Проект матиме і соціальну складову: вдень, коли зали не надто зайняті, тренери проводитимуть заняття для всіх бажаючих. Ужгород потрапив до списку міст, де вивчають питання побудови такого клубу, як одне з міст, де сильні осередки Федерації стронгмену.
Згодом зустріч продовжили з участю депутатів міської ради Ужгорода та керівниками федерацій силових видів спорту області і міста. Гості розповіли, що вже мають досвід реалізації таких проектів у Львові, де незабаром відкриється вже другий зал, а у Вінниці міська рада виділила ділянку і починається будівництво.
Сергій Конюшок наголошував на кількох складових проекту: маючи такі зали, спортсмени не будуть, як зараз, займатися в пристосованих підвалах чи напівпідвалах і зі снарядами, виготовленими кустарно – є сертифіковані; тренери можуть нормально заробляти за рахунок масовості, а спортсмени не змушені постійно ходити до влади і спонсорів із простягнутою рукою; буде можливість займатися тим, хто не може оплачувати повну вартість використання залів; діятиме соціальний проект – масово залучатимуть дітей, підлітків.
Наголошувалося також, що Ужгород дуже цікавий щодо географічного розташування, спортсменам усієї Європи зручно діставатися до нас на змагання – і на авто, і, наприклад зі скандинавських країн, літаками в Будапешт чи Кошице.Міський голова Богдан Андріїв відзначив, що приїзд таких відомих спортсменів, які прославляють Україну на весь світ, пропоноване державно-приватне партнерство – хороший стимул до розвитку спортивної інфраструктури. Міська влада Ужгорода готова сприяти реалізації пропозицій Василя Вірастюка та його колег, уже ближчим часом за участю відомого ужгородського спортсмена-силача Олексія Мальцева розглянуть можливість переобладнання однієї з колишніх котелень міста або ж спеціалізовану добудову до одного зі стадіонів Ужгорода, - повідомляють на сторінці мерії у Фейсбуку.
До теми
- Закарпаття стало майданчиком для VII Міжнародного безпекового форуму «Україна – ЄС – НАТО: стратегічні ініціативи в умовах глобальної кризи»
- В Ужгороді з 1 липня запрацювала автоматизована систему обліку оплати проїзду: на що варто звернути увагу?
- На Закарпатті підписали меморандум для розвитку сімейних форм виховання дітей
- В ОВА обговорили реалізацію на Закарпатті Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні
- Підтримка ветеранів – інвестиція в майбутнє: онлайн-зустріч Закарпатської ОВА вже завтра
- В ОВА обговорили нові підходи до вирішення трудових конфліктів
- З нагоди Дня Конституції - визнання для закарпатців, які змінюють країну
- Закарпаття отримало понад 5,3 млн грн на модернізацію харчоблоків у закладах освіти
- У кожній територіальній громаді Закарпаття працюватиме офіцер-рятувальник
- Щоб допомогти вступникам та їхнім батькам зорієнтуватися у вступній кампанії, працюватимуть спеціальні інформаційні лінії
- Закарпаття без «мертвих зон»: у віддалених селах покращать мобільний зв’язок
- 5 громад Закарпаття отримають кошти для створення сучасного освітнього простору у навчальних закладах
- В Ужгороді з 1 липня впроваджують автоматизовану систему обліку оплати проїзду в громадському транспорті
- Закарпаття вперше відвідав голова офісу Міжнародного комітету Червоного Хреста у Львові
- Онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу»: як разом подолати трудові конфлікти — запрошують роботодавців
- Бізнес Закарпаття може скористатися грантовими можливостями програми «Горизонт Європа»
- На Закарпатті за сприяння французьких партнерів втілюватимуть проєкт «Стійкість»
- На Закарпатті з початку року учасниками програми «Власний дім» стали 70 сімей, з них 15 – родини військових, ветеранів та учасників бойових дій
- Діти з тимчасово окупованої території Луганщини оздоровлюються на Закарпатті
- «Мале Карпатське коло»: нова магістраль з'єднає Закарпаття, Львівщину й Івано-Франківщину та відкриє прямий вихід на Польщу та Румунію
До цієї новини немає коментарів