Закарпатські патрульні затримали незаконного перевізника металобрухту

29 червня близько 14:00 патрулюючи ділянку автодороги Київ-Чоп екіпаж ужгородських патрульних зупинив автомобіль Mercedes-Benz за порушення ПДР.
Патрульні перевірили документи водія та на транспортний засіб. Автівка була завантажена, тож полісмени попросили пред’явити товаро-транспортну накладну. Як вивилося, водій перевозив металобрухт. Але відповідних документів на нього не мав. Походження вантажу він також пояснити не міг.
Оскільки в події полісмени вбачали ознаки кримінального злочину, а саме порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом, вони викликали на місце слідчих. Справу внесли до єдиного обліку досудових розслідувань.Нагадуємо, якщо Вам відомі будь-які випадки здійснення операцій з брухтом кольорових і чорних металів без державної реєстрації або без спеціального дозволу (ліцензії), або надання приміщень для розташування незаконних пунктів прийому, схову та збуту металобрухту – повідомте на 102, - пишуть патрульні на своїй сторінці у Фейсбуку.
До теми
- Погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька: поліція Мукачева оголосила підозру зловмиснику
- Шукали майже три доби: поліцейські Рахова спільно з рятувальниками розшукали двох неповнолітніх хлопчиків
- В Ужгороді відреставрували вертеп-церкву часів Другої світової війни
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Поліція Воловця затримала сімейного насильника, який побив дружину та накинувся на поліцейських
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- 5 років ув’язнення за хабар: за матеріалами поліції Закарпаття суд виніс вирок члену ЛКК
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Минулого тижня на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Чотирьох захисників нагородили відзнакою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності

Сьгодні при поверненні з роботи помітив відкриття нової "точки" "відомим здавальником в оренду п Галас В І на те що зробив запитання чи є у працівників п Галаса чи є в них дозвільні документи вони викликали "відомого адваката " п Галаса який в сою чергу зробив завідомо наклклепний виклик поліції та ЗІК тіві - ось так то малята