Закарпатець вбив пенсіонера

Як встановило слідство, 17 грудня 2015 року 30-річний уродженець Закарпаття за попередньою змовою з 28-річним уродженцем Рівненської області проникли на подвір`я одного із будинків села Велике Половецьке Сквирського району Київської області, який належить 63-річному мешканцю міста Біла Церква. За допомогою лома, який вони знайшли на подвір`ї, чоловіки пошкодили вікно і потрапили до будинку. Звідти викрали побутову техніку та сантехніку на загальну суму 8610 гривень.
Після цього чоловіки потрапили до квартири у місті Біла Церква, яка належала пограбованому 63-річному чоловіку. Наступного дня, 18 грудня, зловмисники з балкону квартири помітили, що до будинку приїхав господар на власному автомобілі ВАЗ 2106. 28-річний молодик взяв з тумби у коридорі квартири молоток та разом зі спільником заховався у ванній кімнаті. Коли господар повернувся до зловмисника спиною, той вийшов з ванної кімнати і вдарив пенсіонера молотком в голову. Непритомного чоловіка зв`язали шнурком.
Через деякий час чоловік прийшов до тями, і зловмисники почали випитувати, де гроші. Коли він знову знепритомнів, злочинці забрали з кишень потерпілого два мобільні телефони марки «Nokia», 3500 гривень та дві зв`язки ключів, серед яких був і ключ від автомобіля. У цей час пенсіонер був ще живим, але розбійники задушили його поясом від куртки.
Працівники кримінальної поліції в ході оперативно-розшукових заходів встановили особи зловмисників, невдовзі їх затримали.
Досудове слідство закінчене, справа направлена на розгляд суду. Злочини кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло), ч. 2 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб), п. п. 9, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство, зоподіяння смерті іншій людині, вчиненому за попередньою змовою групою осіб з метою приховати інший злочин).
До теми
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- За матеріалами поліції Іршави уродженця Луганщини засуджено до максимального покарання за вбивство співмешканки
- Суд виніс вироки підліткам, які зґвалтували та пограбували жінку у Мукачеві
- 8,5 років ув’язнення за замах на вбивство рідного брата: на Берегівщині прокурором доведено вину нападника
- Кримінальні «заробітки на ухилянтах»: 7,6 років ув'язнення, 6 нових підозр та 6 обвинувальних актів до суду
- 7,5 років ув’язнення за організацію «бізнесу на втечах» військовозобов’язаних у період війни - у Мукачеві прокурором доведено вину організатора
- Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліцейські затримали нападника, який накинувся на жінку з ножем
- Майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька: поліцейські Закарпаття розшукали обвинуваченого в жорстокому злочині
- В Ужгороді прокурором доведено вину волинянина, який організував контрабандне ввезення до України 28 000 пігулок із псевдоефедрином
- Вбив гостя за те, що він не хотів йти з хати – на Мукачівщині прокурором доведено вину нападника
- Поліцейські Мукачівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві жителя села Ракошино
- У Мукачеві засуджено наркодилерку, яка налагодила торгівлю метамфетаміном неподалік школи
- У Берегові за позовом прокуратури стягнуто до бюджету громади понад 322 тис. грн за незаконне користування землею
- 7 років ув’язнення за збут наркотиків та психотропів: у Мукачеві прокурор довів вину наркоторговця
- Наркооранжерея в багатоповерхівці: жителя Мукачева засудили за збут метамфетаміну
- На Закарпатті четверо переправників постануть судом
- Продавали автомобілі, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: за матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть двох закарпатців
- Апеляційний суд залишив у силі вирок трьом особам за сексуальне насильство щодо неповнолітньої на Закарпатті
- Закарпатець, який убив 10-річну падчерку, проведе решту життя за ґратами

До цієї новини немає коментарів