Закарпатські контрабандисти, яким перекрили кисень вдома, взялися освоювати сусідні регіони – Москаль

У пункті пропуску «Рава-Руська», що розташований у Львівській області на українсько-польському кордоні, польські митники затримали автобус MAN із закарпатською реєстрацією. В ході огляду автобуса в конструктивних порожнинах виявлені 13 тисяч пачок нелегальних сигарет.
Водій (мешканець Закарпаття) затриманий, транспортний засіб вилучений, за даним фактом розпочато розслідування, повідомили на офіційному сайті Геннадія Москаля.
– Цей факт цікавий тим, що закарпатські контрабандисти, яким перекрили кисень вдома, взялися освоювати сусідні регіони, – коментує подію голова ОДА Геннадій Москаль. – І не без успіху. Українські митники й прикордонники контрабанди чомусь не помітили й без проблем пропустили автобус на польський бік. Поляки виявилися більш добросовісними охоронцями кордону.
До теми
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
- У потягу, що прямував з Угорщини, прикордонники знайшли психотропні речовини
- Двох переправників затримали на Закарпатті прикордонники разом зі співробітниками поліції та СБУ
- Правоохоронці задокументували факт спроби підкупу військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону
- Українські та словацькі прикордонники провели тренінг зі спільного патрулювання кордону
- На кордоні з Угорщиною викрили спробу контрабанди сигарет
- У горах поблизу українсько-словацького кордону затримали групу порушників
- Військовослужбовці Чопського загону затримали п’ятьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути українсько-словацький кордон
- У Чопському прикордонному загоні відзначили річницю створення військової частини
- Дружині полеглого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду чоловіка
- Об’їжджали контрольний пост: провідника з двома порушниками зупинили прикордонники з поліцейськими неподалік від кордону з Угорщиною
- Прикордонники на Закарпатті вдосконалювали навички виявлення підроблених документів
- Прикордонники Чопського загону виявили спробу незаконного перетину кордону громадянином України призовного віку
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили серію підроблених «Зелених карт»
- Пів мільйона гривень запросив житель Вінниччини за поїздку до українсько-румунського кордону
- П’ять спроб підкупу прикордонників зафіксували у Чопському прикордонному загоні
- Горами через Закарпаття: викрито канал незаконного переправлення до Румунії
- Прикордонника Чопського загону відзначили державною нагородою

До цієї новини немає коментарів