Словацька нафтогазова компанія придбала дозвіл на розробку газових родовищ Закарпаття

Як зазначено в повідомленні Cub Energy, покупцем в операції виступає 100% дочка словацької Nafta - Nafta International B.V. (Нідерланди), що купує 50% у CNG Holdings Netherlands B.V., якій належить 100% в ТОВ "Сі-Ен-Джі" (Ужгородський р-н, с. Вовкове) - власнику спеціального дозволу на промислову розробку Ужгородської газової площі, передає "Інтерфакс-Україна"
"Ми сподіваємося, що цей проект буде першим кроком у створенні портфеля проектів Nafta в Україні", - наведено в повідомленні слова генерального директора словацької компанії Мартіна Бартошовича (Martin Bartosovic).
Згідно з держреєстром, дозвіл було видано в березні цього року підконтрольній Cub Energy компанії "Тисагаз" терміном на 20 років - до 11 березня 2036 року, а в червні його власником стала новостворена "Сі-Ен-Джі". Площа родовища - 301,4 кв. км. До цього "Тисагаз" мала 15-річний спецдозвіл на проведення пошукових і розвідувальних робіт на цій площі.
Cub Energy зазначає, що у рамках підписаної угоди Nafta також профінансує 3D-сейсміку 100 кв. км протягом 20 місяців після закриття операції та буріння впродовж чотирьох років трьох свердловин із виділенням до EUR0,2 млн на додаткові супутні витрати для кожної свердловини.
Гендиректор (CEO) Cub Energy Михайло Афендиков зазначив, що компанія має намір використовувати нафтогазовий досвід Nafta на словацькому родовищі, розташованому поряд із Русько-Комарівським газовим родовищем на 7 кв. км, яке розробляє"Тисагаз". Він уточнив, що початок 3D-сейсміки Ужгородської площі очікується пізніше в 2016 році.
Як повідомлялося, Cub Energy зі штаб-квартирою в Г'юстоні (Техас) та офісом у Києві зараховує себе до п'яти найбільших приватних нафтогазових операторів України. Її найбільшим активом є 35-відсоткова частка в українській нафтогазовій компанії "Куб-Газ", що розробляє Ольгівське, Макіївське, Північно-Макіївське, Вергунське та Крутогорівське родовища в Дніпровсько-Донецькому басейні.
"Велика частина приросту забезпечена за рахунок компанії "Тисагаз", яка провела успішні ремонти свердловин РК-23 і РК-21 наприкінці 2015 - на початку 2016 року. Обсяги виробництва "Тисагаз" у I кв. 2016 року збільшилися до 431 boe/d порівняно з 200 boe/d у IV кв. 2015 року", - йшлося у звіті компанії.
Найбільшим акціонером Cub Energy є бізнесмен М.Афендиков.
До теми
- «Я найстарший у бригаді, мені скоро 60, але за фізичною підготовкою можу дати фору набагато молодшим хлопцям. Стара закалка…» Історія бійця 128-ї бригади Анатолія
- Вікторія Тимчик - про те, як Закарпаття адаптує стратегії імунізації до унікальних реалій прикордонного регіону
- «Полон — це дрібниці, найстрашніше — бачити, як гине Маріуполь»: історія захисника Азовсталі Геннадія Збандута
- "Так ми продовжуємо справу Данила Богуславського": закарпатські волонтери передали захисникам 27 дронів
- «У Норвегії під вартою краще, ніж у Росії на волі»: історія бійця Столяра з 128-ї бригади
- «Я міг би стати офіцером, але краще залишуся солдатом. Люблю бойові виїзди, адреналін, двіж…» Історія бійця 128-ї бригади Тимура
- Сьогодні на Закарпатті стартує Український тиждень імунізації
- Михайло Маркович: «За старими фотографіями — велика історія і зниклий світ, який треба відкривати»
- «Ми зупинили ворожих штурмовиків із автоматів, а далі їх розібрали на друзки наші безпілотники й арта…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- Рецепт паски: традиційна Великодня випічка від Галини Цах (ВІДЕО)
- «У своєму підрозділі ми живемо сім’єю – тут братерство, а не статутщина…» Історія бійця 128-ї бригади Богдана
- Урок мужності від закарпатських гвардійців: дрони, медицина і натхнення
- Від фізика до снайпера. Як шкільний вчитель став невидимим воїном Нацгвардії
- «Велика Паладь-Нодьгодош»: перше відкриття прикордонного КПП за 20 років. Як працюватиме і розвиватиметься новий пункт пропуску на Закарпатті?
- «Мені є за кого воювати – шестеро дітей. Наймолодша донька народилася минулого місяця…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- «Я українець і готовий життя покласти за своїх дітей…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Подорож потягом з України до країн ЄС без тривалих зупинок на кордоні, пересадок та очікувань. Для мешканців Ужгорода це незабаром стане реальністю
- Плямисті олені, 57 гектарів і пантокрин: ферма, якої нема більше ніде в Україні
- Петанк як реабілітація: в Ужгороді пройшов тренінг для фізіотерапевтів
- Ліф на варті кордону: чотирилапий герой Чопського загону
До цієї новини немає коментарів