За півроку Закарпаття отримало понад 700 тонн гуманітарної допомоги
Найпопулярнішою категорією ввезених товарів стали: одяг, меблі та продукти харчування. Зокрема, найбільший обсяг ввезеної гуманітарної допомоги – 48% (353 тони) склав одяг, що використовувався, 19% (134 тони) – меблі, 12% (85 тон) – продукти харчування. Також ввозилися постільна білизна, посуд, санітарно-технічне обладнання, дитячі коляски та велосипеди, миючі засоби та засоби особистої гігієни.
У відомстві зазначають, що гуманітарний товар пропускається через митний кордон України у першочерговому порядку без обов’язкового попереднього митного декларування та без надання забезпечення сплати митних платежів, за умови наявності його отримувача у Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги.
Митне оформлення гуманітарного товару із звільненням від оподаткування здійснюється митними органами за наявності рішення відповідного спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги.
ДФС у Закарпатській області
До теми
- Майже через 90 років Євген Коновалець повертається в Україну: прах полковника зустріли на Закарпатті
- Поїзди Кошице — Мукачево у серпні та вересні тимчасово скоротять маршрут: у які дати діятимуть обмеження
- Під час Ужгородської регати зібрали 94,8 тис. грн для ЗСУ
- Ужгородська регата повертається: благодійний сплав допоможе зібрати кошти на підтримку війська
- У Чопі потяг смертельно травмував чоловіка: поліція з'ясовує обставини
- На Ужгородщині сьогодні, 8 липня, проводитимуть планові вибухові роботи: жителів просять не хвилюватися
- «Ужгородська Регата» повертається: благодійний заплив відбудеться вже цього місяця
- У селі на Ужгородщині фіксують випадки захворювання на гепатит А
- В Ужгороді вдруге представили танцювальний перформанс «Вибір» до 35-річчя студії «Бліц»
- Благодійна акція «Твоя кров – чиєсь завтра» відбудеться у четвер, 25 червня, в Ужгороді
- У Берегові поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці
- Укрзалізниця збільшує кількість потягів до Закарпаття цього літа
- Закарпаття зустріло Героя: прах провідника українського державницького руху Андрія Мельника та його дружини Софії повернули в Україну
- Від симулятора до реального бою: майстер-клас від легендарної 128-ї бригади
- Урок мужності та гідності з Денисом Маном: в ужгородському ліцеї відбулася зустріч із захисником
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити
- У межах «Сакура Фесту» в Ужгороді відбулася традиційна співоча хода
- «Сакура мрій» – в обласному центрі Закарпаття проведуть перформанс
- «Сакура Фест 2026» в Ужгороді: програма благодійного фестивалю
- «Вам надійшла виплата»: у Viber запустили нову шахрайську схему
До цієї новини немає коментарів