Українці незаконно ввозили до Словаччини сигарет на 17 тисяч євро

Двох українців із контрабандними цигарками упіймали словацькі правоохоронці в селі Петровце, окресу Собранце.
Про це пише Інтернет-видання Michalovsky KORZAR. У затриманих вилучили 900 блоків сигарет різних видів з українськими акцизними марками.
Як поінформувала представник прес-служби Управління прикордонної та міграційної поліції Агнеса Коперніцка, вартість контрабанди 17 тисяч євро, митний борг складає 25 тисяч євро.
Наразі справою займаються працівники кримінального уряду фінансової справи.
До теми
- Прикордонники Чопського загону зупинили за кількасот метрів від держрубежу невідомого, що прямував до Словаччини
- Незаконне переміщення підакцизних товарів: у закарпатця вилучили авто та цигарки на 300 000 гривень
- Школярі зі Словаччини щедрували і колядували у міській раді Ужгорода
- Пасажирці поїзда «Чоп - Захонь» на ходу підкинули баул із контрабандними сигаретами
- БЕБ викрило контрабанду під виглядом гуманітарки: на Закарпатті вилучено понад 36 тисяч пачок сигарет
- Міжнародна співпраця у дії: закарпатські митники поділились досвідом з іноземними правоохоронцями
- Закарпатські митники зупинили зухвалу спробу завезти в Україну «благодійні сигарети» на 3,5 млн грн
- Судитимуть ужгородця, який в гаражі облаштував нелегальний тютюновий цех – прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- Під виглядом особистих речей водій вантажівки незаконно переміщував 600 упаковок з рідинами для електронних сигарет
- 1120 пачок без акцизу: закарпатські прикордонники зупинили "сигаретний довантаж" у пасажирський потяг
- На кордоні зі Словаччиною затримали закарпатку з майже чотирма ящиками безакцизних сигарет
- Сигарети на 35 тисяч, авто на 900 тисяч гривень: на Закарпатті митники вилучили «Спрінтер» контрабандиста
- 1200 електронних сигарет і 400 флаконів рідини: на Закарпатті судитимуть чоловіка за контрабанду
- Заборонений до ввезення нікотиновий виріб опинився на складі митниці
- У Хусті депутат налагодив незаконну торгівлю безакцизними електронними сигаретами — прокурор повідомив йому про підозру
- У вантажному потягу, що прямував в Угорщину, знайшли 8 ящиків сигарет
- Прикордонники Чопського загону затримали порушника під час спроби нелегального переходу кордону
- Прикордонний пес зашкодив трьом жителькам Закарпаття незаконно перевезти в Угорщину партію безакцизних сигарет
- Невдала спроба перемістити приховані цигарки в туалеті автобуса обернулася для водія серйозною адмінвідповідальністю
- Прикордонники Чопського загону знайшли у вантажному потягу контрабандні сигарети

До цієї новини немає коментарів