Закарпатські прикордонники затримали чоловіка, що намагався перевзти через кордон 6 ящиків цигарок

Учора ввечері, в ході реалізації наявної оперативної інформації, щодо можливого перевезення тютюнових виробів, прикордонники Мукачівського загону спільно з співробітниками поліції затримали громадянина України, який перевозив 6 ящиків сигарет.
Автомобіль, в якому чоловік перевозив цигарки правоохоронці зупинили за 400 м до державного кордону. Транспортний засіб та 6 ящиків тютюнових виробів, в яких знаходилось 3000 пачок сигарет марки «Джинг Лінг» з акцизною маркою «Дюті Фрі» , згідно акту передано співробітникам Тячівського відділу ГУНП в Закарпатській області.
Прес - служба Мукачівського прикордонного загону
До теми
- В ОВА розповіли особливості цьогорічної вступної кампанії до військових навчальних закладів
- Закарпатські митники запобігли незаконному експорту до Угорщини хвойної лісопродукції
- У Закарпатській обласній станції переливання - гостра нестача третьої групи крові з негативним резус-фактором
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
- Серед збірного гуманітарного вантажу закарпатські митники виявили інноваційні медпрепарати на 9,5 млн грн
- На Закарпатті судитимуть тячівця, який безпілотником доправляв контрабандні цигарки до Румунії
- На Закарпатті митники викрили ввезення нових автозапчастин під виглядом вживаних: вилучено товар на пів мільйона
- В Ужгороді проведуть благодійний "Купала Фест 2025"
- Прикордонники Чопського загону виявили автомобіль, розшукуваний Інтерполом як викрадений
- На Закарпатті через тютюнову контрабанду вилучили пасажирський автобус
- Пішки з контрабандою: закарпатця затримали з культурними цінностями у рюкзаку
- На кордоні з Угорщиною закарпатські митники вилучили предмети правопорушення на понад мільйон гривень
- СБУ та Нацполіція затримали ділка, який намагався продавати зброю на Закарпатті
- 27 вагонів підробки: закарпатські митники зупинили схему фіктивного експорту на мільйони
- В Ужгороді ГО «Захист Держави» та Спілка учасників бойових дій «Нескорені» уклали меморандум про співпрацю
- Перші військовослужбовці, які доєдналися до 128-ї бригади за проєктом «Котракт 18-24», склали присягу на вірність українському народові
- Прикордонники зі стрільбою затримали порушників, які чотирма безпілотними літаками хотіли переправляти сигарети в Румунію
- В автомобілі закарпатки прикордонники знайшли сховок із сигаретами
- Завтра в Ужгороді відкриється виставка "Закарпатський СІРИЙ" робіт семи художників та художниць
- Закарпатська обласна станція переливання крові оголосила місячний марафон донації крові
До цієї новини немає коментарів