СБУ і ДФС здійснили рекордні конфіскації сигарет і товарів широкого вжитку

На складі однієї з кур’єрських служб в Ужгороді правоохоронці виявили понад 500 ящиків контрафактних цигарок, а також вщент завантажений тютюновими виробами мікроавтобус. Орієнтовна вартість вилучених цигарок - 150 тисяч доларів США.
Крім того, викрито спробу зловмисників реалізувати в роздрібній мережі велику партію взуття іноземного виробництва з порушенням податкового законодавства. Як ми вже повідомляли, аби не сплачувати митні платежі, товар ввозили в Україну за допомогою так званих «піджаків», тобто невеликими партіями.
Приблизно півтисячі пар, ввезеного в такий спосіб взуття, правоохоронці виявили на тому ж складі, де зловмисники зберігали цигарки.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.
Джерело: прес-центр СБ України
До теми
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура блокували чергові "трансфери" ухилянтів до ЄС
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували нову ухилянтську схему
- На кордоні зі Словаччиною службовий пес митниці винюхав у речах пішохідки валюту на майже 4 млн грн
- Отрута в напої: як агентка рф виконувала завдання спецслужб в Ужгороді – подробиці від правоохоронців
- СБУ, ДБР та Нацполіція затримали голову районної ВЛК на Закарпатті та вилучили у нього майже 11 млн грн
- Контрабанда, валюта і транспорт: що вилучали на Закарпатській митниці цього року
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- СБУ та Нацполіція викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітські настрої на Закарпатті
- СБУ викрила чергового проросійського агітатора, який публічно вихваляв рашистів та закликав до від’єднання Закарпаття від України
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- СБУ затримала на Закарпатті ще одного агента рф, який намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для рашистів
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- СБУ викрила масштабну інформаційну спецоперацію росії проти угорської громади на Закарпатті
- У потягу, що прямував з Угорщини, прикордонники знайшли психотропні речовини
- На Закарпатті кіберфахівці СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували новий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- На кордоні з Угорщиною викрили спробу контрабанди сигарет
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція блокували нову схему для ухилянтів: підозру оголошено начальнику районного ТЦК та СП
- Закарпатська митниця: 124-річна книга, видана у Києві, залишиться в Україні

До цієї новини немає коментарів