Ужгородські поліцейські затримали молодика, що обікрав знайому

Прибувши на місце події, слідчо-оперативна група підтвердила факт крадіжки. Із підсобного приміщення жінки було викрадено три шланги до умивальника, дві люстри та інші інструменти. Сума викраденого - 1 тис. гривень.
Коли правоохоронці почали оглядати прилеглу до будинку територію, то запримітили підозрілого молодика, який спостерігав за роботою стражів порядку, - інформує ГУ НП Закарпаття.
Правоохоронці вирішили підійти до знервованого чоловіка і поспілкуватись. У ході розмови виявилось, що 23-річний молодик, сусід постраждалої, й скоїв крадіжку.
Невдовзі поліцейські відшукали викрадене й знаряддя, за допомогою якого крадій проник у підсобне приміщення.
Тепер недобросовісному молодику загрожує суворе покарання.
До теми
- Погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька: поліція Мукачева оголосила підозру зловмиснику
- Шукали майже три доби: поліцейські Рахова спільно з рятувальниками розшукали двох неповнолітніх хлопчиків
- Поліція Воловця затримала сімейного насильника, який побив дружину та накинувся на поліцейських
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- 5 років ув’язнення за хабар: за матеріалами поліції Закарпаття суд виніс вирок члену ЛКК
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Закарпатського поліцейського відзначили орденом «За мужність» III ступеня
- Перекривали дорогу на Рахівщині: поліція повідомила про підозру організаторці акції
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- Повідомив про «бомбу» у рюкзаку: поліція Берегівщини затримала зловмисника за неправдиве інформування про загрозу
- У поліції Закарпаття нагородили переможців творчого конкурсу «16 днів — 16 кроків до світу без насильства»
- Поліція Іршави затримала зловмисника, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП

До цієї новини немає коментарів