На Мукачівщині знайшли труп

На Мукачівщині знайшли труп
Грибники знайшли у лісовому масиві на Мукачівщині скелетоване тіло чоловічої статі. Видимих ознак насильницької смерті не виявлено.

 

У неділю, 17 липня, по обіді чоловік та жінка, збираючи гриби у лісі між селами Павшино та Нижній Коропець, натрапили на скелет чоловіка. Тіло лежало у траві вздовж лісової стежки. Був одягнутий у коричневу футболу та сірі штани з коричневим ременем. Імовірно, чоловік пролежав там із зими чи осені.

При попередньому огляді ознак насильницької смерті не виявлено. Тіло направлено в прозектуру Мукачівської ЦРЛ.

Правоохоронці просять усіх громадян, яким може бути відома будь-яка інформація щодо знайденого тіла повідомляти інформацію в поліцію за номером "102", повідомляють у відділі комунікації  поліції Закарпатської області.

 

18 липня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів