Проект енергетично-технічного інноваційного кластеру в облраді Закарпаття представили чеські спеціалісти

Проект енергетично-технічного інноваційного кластеру в облраді Закарпаття представили чеські спеціалісти
У четвер, 28 липня, до Закарпаття завітала чеська делегація бізнесових структур Пардубицького краю.

 

В обласній раді чеські гості презентували керівникам місцевого самоврядування проект енергетично-технічного інноваційного кластеру (ЕТІК), передає прес-служба Закарпатської облради.

На початку з вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови облради Йосип Борто. Від імені голови облради Михайла Рівіса та депутатського корпусу він сердечно привітав  чеських партнерів на Закарпатській землі.

– Наша зустріч засвідчує, що контакти між представниками наших регіонів набули системного характеру, а співпраця перейшла у практичну площину. Підписаний у жовтні минулого року Меморандум про поглиблення  співробітництва між Закарпатською обласною радою та Пардубицьким краєм, сприяв розвитку нових контактів між громадами наших міст і сіл, бізнесовими структурами, реалізації  ряду спільних інвестиційних проектів у соціальній сфері, – зазначив Йосип Йосипович.

Він також підкреслив, що в контексті євроінтеграційних процесів, які  відбуваються в  Україні, співпраця з регіонами Чехії є дуже  цінною і важливою.

– Сьогоднішня зустріч ще раз демонструє  прагнення  обох сторін до вирішення  практичних обопільно корисних справ. Досвід, який пропонують наші  колеги з Пардубицького краю, дуже важливий для впровадження енергоефективних технологій, особливо у  містах, і особливо у  контексті нових цін на енергоносії в Україні, – завершив промову Йосип Борто, побажавши гостям приємного та результативного перебування на Закарпатті.

Далі голова контрольної комісії Представництва Пардубицького краю, член Палати депутатів Парламенту ЧР пан Вацлав Сноупека та представниця виконкому  Пардубицького краю,  яка відповідає за інвестиції та майно, пані Людмила Навратілова, звернулися до присутніх, розповівши про  можливі проекти співпраці в  галузі  енергетики, а також співфінансування проектів  у  соціальній сфері Закарпаття.

Відтак виконавчим директором енергетично-технічного інноваційного кластеру енергетично-технічного інноваційного кластеру паном Пітером Лукашом було презентовано присутнім застосування технологій "Smart City" і "Смарт-регіон" в м.Пардубіце.

 

 

28 липня 2016р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів