600 кубометрів деревини виявила СБУ на трьох незаконних пилорамах в сусідній з Закарпаттям області

Співробітники СБ України спільно з Нацполіцією та фіскальною службою викрили у Дрогобицькому районі Львівщини незаконну діяльність трьох пилорам.
Під час обшуків на території пилорам правоохоронці виявили понад шістсот кубометрів деревини. За висновком профільних фахівців сто тридцять кубічних метрів з неї деревина цінних порід, зокрема дуб, ялиця, модрина, інформує прес-центр СБ України.
На більшу частину виявленої деревини власники пилорам не змогли надати жодних документів. Решта мала маркування, яке не відповідає даним внесеним ділками до електронного обліку лісопродукції. Співробітники спецслужби встановили, що одна з пилорам взагалі не мала дозвільних документів для діяльності.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.
До теми
- СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували на Закарпатті черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- На Закарпатті СБУ, БЕБ та прокуратура викрили чергову схему заволодіння державними коштами у медичній сфері
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура перекрили черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті очільника сільради на оборудках із землею
- Вкрав 104 млн держкоштів на будівництві захисту від атак рф - СБУ розкрила деталі резонансного викриття
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували новий канал підпільного продажу боєприпасів
- СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті
- СБУ затримала на Закарпатті агента гру рф, який шпигував за оборонними заводами на заході України
- СБУ блокувала ще одну схему безпідставного ухилення від мобілізації на Закарпатті
- На Закарпатті СБУ блокувала ще одну схему ухилення від мобілізації. Підозру отримав місцевий підприємець
- СБУ застерігає: ворог намагається завербувати закарпатців для реєстрації російських терміналів Starlink
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті керівника місцевої ГО та його спільників, які займалися «ухилянтськими схемами»
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура блокували чергові "трансфери" ухилянтів до ЄС
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували нову ухилянтську схему
- Отрута в напої: як агентка рф виконувала завдання спецслужб в Ужгороді – подробиці від правоохоронців
- СБУ, ДБР та Нацполіція затримали голову районної ВЛК на Закарпатті та вилучили у нього майже 11 млн грн
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- СБУ та Нацполіція викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітські настрої на Закарпатті
- СБУ викрила чергового проросійського агітатора, який публічно вихваляв рашистів та закликав до від’єднання Закарпаття від України

До цієї новини немає коментарів