Правоохоронцям вдалося розкрити ряд злочинів на Закарпатті

В Ужгороді та Мукачеві правоохоронці розкрили крадіжки відео-реєстратора, гаманця з грошима та документами і велосипеда.
Співробітники кримінальної поліції Ужгородського відділу за гарячими слідами розшукали та встановили особу зловмисника, який викрав відео-реєстратор з автомобіля. Крадієм виявився раніше судимий за крадіжку 23-річний ужгородець. Речовий доказ вилучено.
В Мукачівському районі служба кримінальної поліції розкрила крадіжку гаманця з грошима, годинника, документів та мобліьного телефону від місцевого мешканця. Як з'ясувалося, до крадіжки причетні двоє 23-річних свалявчан та 20-річний мешканець Ужгородського району. Всі раніше не судимі. Речові докази вилучено та буде повернуто власнику.Знайшли поліцейські і особу, яка викрала велосипед марки "Optima" в Мукачеві. Крадієм виявився 25-ріний мукачівець, раніше судимий за грабіж.
Щодо кривдників громадян вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу, запевнили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.
До теми
- На Тячівщині затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- За матеріалами поліції на Рахівщині судитимуть торговця наркотиками – йому загрожує до 12 років ув'язнення
- Поліцейські затримали 34-річного закарпатця, підозрюваного у вбивстві товариша
- Привласнив понад 2 млн грн з профспілки: закарпатські поліцейські оголосили підозру керівнику організації
- Завдав синові п’ять ударів ножем: поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- На Закарпатті поліція викрила наркоугруповання з прибутком понад мільйон гривень щомісяця
- Вдарив та відібрав золоті прикраси: у Мукачеві поліцейські оперативно затримали грабіжника
- В приміщенні одного з поштових відділень в Ужгороді відвідувач здійснив постріл – поліція затримала підозрюваного
- На Закарпатті поліція повідомила про підозру зловмиснику, який торгував автомобілями ввезеними в Україну як гуманітарна допомога для військових
- На Закарпатті поліція розслідує дві ДТП з потерпілими: затримано п’яних водіїв
- Поліція Рахівщини повідомила про підозру сімейній лікарці, яка за 8000$ сприяла військовозобов’язаним у отриманні відстрочки
- Поліція розпочала перевірку інформації про можливу жорстокість до тварин в Ужгороді
- Поліція встановлює обставини смерті студента в Ужгороді
- Боротьба за відновлення: в Ужгороді розпочали адаптивні тренування для ветеранів війни
- Поліція Закарпаття об’єднала можливості кінологів та професійну підтримку психологів для реабілітації Захисників
- На Закарпатті поліцейські попередили напад на школу
- Рахівські поліцейські викрили водія автобуса, який після наїзду на пішохода поїхав з місця ДТП. Йому вже повідомили про підозру
- Поліцейські Іршави затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних за кордон
До цієї новини немає коментарів