Ужгородські православні пройшли містом з молитвою 5 кілометрів

Хресний Хід рушив від монастиря о 8 годині ранку вулицями Золотистою, Університетською, Докучаєва, Собранецькою, Загорською – до місця скита – вулиці Тютюнової.
Братія монастиря, священнослужителі єпархії, молодь, сім’ї з маленькими дітками у візочках, люди старшого віку – понад сотня людей з різних храмів Ужгорода з молитвою пройшли 5 км, просячи у Бога місту, краю і державі миру та захисту від будь-якого лиха.
Опісля прибуття на місце вірники молитовно взяли участь у водосвятному молебні, який, у співслужінні собору духовенства єпархії, звершив архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор. Під час молебню була піднесена посилена молитва за мир та спокій в нашій українській землі та в закарпатському краї.
Після цього був звершений обхід відновленого дерев’яного храму скита, повідомляють у Мукачівській єпархії УПЦ.
До теми
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- «Світ писанки» в Ужгороді: передчуття Великодня та підтримка захисників
- В Ужгороді фіксують зростання випадків захворювання на кір – медики закликають вакцинуватися
- В Ужгороді влаштували перформанс із тисячею паперових журавлів
- В інклюзивній майстерні-кав'ярні «Янгол» продовжують серії різноманітних майстер-класів
- Унікальну операцію провели у Клінічній лікарні планового лікування в Ужгороді
- Ужгородців закликають долучитися до обговорень про перейменування однієї з вулиць на честь ректора Закарпатської академії мистецтв Івана Небесника
- У 2024 році в Ужгороді від туберкульозу померли 16 людей. Медики наголошують: ця хвороба виліковна, якщо вчасно її діагностувати
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Жінок, які чекають чоловіків з війни, запрошують в Ужгороді на захід з емоційної та психологічної підтримки
- Якість повітря в Ужгороді моніторять у лабораторії спостережень Закарпатського гідрометцентру
А чому не додаєе повну назву до УПЦ!?? УПЦ МП!