Геннадій Москаль і Богдан Андріїв взяли участь у Міжурядовій українсько-словацької комісії з питань транскордонного співробітництва

З української сторони присутні директор департаменту з питань регіонального розвитку Мінрегіону Олена Кучеренко, зі словацької – Державний секретар МВС Словацької Республіки Рудольф Урбановіч. У засіданні також взяли участь голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, Генеральний консул Словацької Республіки у м.Ужгород Янка Буріанова.
"Ужгород знаходиться на кордоні із Словаччиною, місто є активним учасником транскордонного співробітництва. Громадські організації, комунальні заклади та бюджетні установи міста беруть участь у грантових проектах, що фінансуються за підтримки європейського інструменту сусідства і партнерства. Це є важливим елементом співпраці, значно розширює і зміцнює нашу дружбу із словацькими партнерами", - зазначив у вітальному слові Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Він також подякував представникам сусідньої держави за співробітництво та побажав учасникам заходу плідної і конструктивної роботи.
Серед питань, які розглянуть сьогодні та завтра на засіданні транскордонної комісії: стан та перспективи розвитку спільного прикордонно-митного контролю і малого прикордонного руху на українсько-словацькому кордоні, розвиток прикордонної інфраструктури, модернізація та реконструкція пунктів пропуску, розвиток транспортної інфраструктури, збереження навколишнього природного середовища, захист населення і територій від надзвичайних ситуацій, про Програму транскордонного співробітництва з Україною (норвезькі гранти) тощо.
За підсумками роботи засідання заплановано підписання Протоколу.
До теми
- Ще сім ужгородських родин військових та ветеранів отримали сертифікати на житло
- Богдан Андріїв: "Ужгород та португальське місто Майа відтепер офіційно міста-побратими"
- Рішення позачергової сесії Ужгородської міськради відкриває шлях до модернізації ліцею ім. Августина Волошина за стандартами НУШ
- Ужгород посилює енергетичну стійкість: міська рада обговорила співпрацю з чеськими партнерами
- На Закарпатті військовослужбовці, ветерани та родини загиблих захисників отримали нові квартири
- Богдан Андріїв вручив грамоти міської ради кращим художнім гімнасткам
- На сесії Ужгородської міськради обговорили розвиток і модернізацію водоканалу
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв провів черговий особистий прийом громадян
- Ужгород перезавантажує інвестиційний портфель-2026: які проєкти отримають фінансування
- Богдан Андріїв взяв участь у роботі IV Міжнародного саміту міст і регіонів
- Майже 1,8 мільйона гривень виділили із бюджету Ужгорода на допомогу хворим містянам
- 1 млн 350 тисяч гривень із бюджету Ужгорода виділять рідним полеглих Захисників України
- Ще 6 мільйонів на підтримку ЗСУ виділили із бюджету Ужгорода
- Двом ужгородкам Указом Президента України присвоєно звання «Мати-героїня»
- Ужгород отримав ще один автобус від чеського міста-побратима Брно
- В Ужгородській міськраді обговорили включення нових укриттів до системи цивільного захисту
- Міжбюджетна трансфертна співпраця: відбулася робоча зустріч керівництва Ужгорода та Холмківської громади
- Ужгородська делегація взяла участь у святкуванні Дня міста Ніредьгази
- Масштабні проєкти в Ужгороді - у місті запускають високотехнологічне виробництво та будують інклюзивний ветеранський простір
- Ужгородська міськрада та ГО «Безбар’єрне Закарпаття» підписали Меморандум про співпрацю

До цієї новини немає коментарів