"Динамо" – "Минай": ажіотаж, деталі та результат резонансного матчу
В 1/8 фіналу кубку України друголіговий «Минай» на рідній арені приймав найтитулованіший український клуб – київське «Динамо».
В 1/8 фіналу кубку України друголіговий «Минай» на рідній арені приймав найтитулованіший український клуб – київське «Динамо».
Мерці, відьми, привиди – від самого ранку в місті гуляє... нечисть! Журналісти Uzhgorod.net пересвідчилися, що не така вона й страшна та нечисть – в Ужгороді вона особлива: займається добрими справами!
Ремонтні роботи стартували з настанням сонячної погоди.
Скелети, гарбузи та летючі кажани – це не повний перелік того, що виглядає на перехожих із вітрин магазинів. Усе тому, що сьогодні Геловін. Журналісти Uzhgorod.net знайшли чимало цікавих оформлень вітрин міста і діляться побаченим зі своїми читачами.
Персональна виставка творів художників-аматорів проходить в Закарпатському обласному музеї народної архітектури і побуту.
Цей музичний інструмент вважають одним із найдавніших у світі, бо в основі його лежить простий принцип резонансу, який древні люди могли видобути з "гри" на звичайній гілці чи дерев'яній трісці. Розповсюджений він у дуже багатьох народів і всюди називається по-іншому: в українців – варган і дримба, в угорців – доромб, в норвежців – мунхарпа, в якутів – хомус, в італійців – марранцано, в японців – муккурі тощо. Усі ці інструменти виглядають трохи по-іншому і звучать по-різному, але незмінно складаються з основи та "язичка", вдаряючи по якому, музикант видобуває звуки, притискаючи основу до губів.
Ви куштували кокосовий суп з карі? А бургер з фалафелем? А смузі з керобом або чаєм "матча"? Ці незвичні поєднання готують у новому ужгородському кафе "Be Healthy". Відкрила заклад Крістіна Шитєв. Про ідею і концепцію, мрії і ризики, а також плани – в новій історії від Varosh.
Ще кілька років тому в гірському закарпатському селі Верхня Грабівниця туристу радше би здивувалися. Зараз же без слів вкажуть дорогу до головної принади – найбільшого в Україні бункера часів Другої світової війни, що належить до оборонної лінії Арпада. Завдяки місцевим ентузіастам підземна фортифікаційна споруда відкрита для тисяч гостей, але і досі береже таємниці.
В Ужгороді з метою відновлення легкоатлетичних традицій регіону та популяризації активного і здорового способу життя зібрали численну аудиторію любителів бігу. До міста над Ужем завітали понад 320 учасників з усієї України (зокрема, Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Одеси, Києва, Запоріжжя), а також із-за кордону (Естонії, Чехії, Словаччини). Найстаршим учасникам - 70 років. Спортсмени випробовували свої сили у різних бігових дистанціях: півмарафоні (21,097 км), 10 км, півмарафонській естафеті. Провели і дитячі забіги.
Шановні читачі, а давайте сьогодні, у похмурий осінній день, який не надто сприяє прогулянкам, продовжимо грати в стару гру – порівнювати одні й ті самі ракурси Ужгорода в нещодавньому минулому і сьогодні.
Цікаво те, що розташований цей базар на діючий вузькоколійці. Тут щоразу проїжджає невеликий локомотив потягу аби зробити коло на наступний рейс. І у той час, коли він їде, люди просто розступаються, декхто забирає товар подалі від колії, а коли він проїжджає, то все повертають на місце.
Урочистості, у яких взяли участь голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної ради Михало Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, представники правоохоронних органів, громадських організацій, військові і ветерани, розпочалися покладанням квітів до пам’ятника «Україна – визволителям» на українсько-словацькому кордоні.
В Ужгородському ПАДІЮНі 26-29 жовтня проходять три мистецькі заходи, на яких діти та молодь можуть продемонструвати свої таланти.
Ремонтні роботи на набережній Незалежності в Ужгороді тривають. Частина набки вже з асфальтом. Uzhgorod.net продовжує стежити за виконанням робіт і ділиться побаченим зі своїми читачами.
Художник-аматор представив на розсуд поціновувачів мистецтва близько трьох десятків робіт.
За столиками шкільної їдальні – чаклуни, коридорами прогулюються вампіри й скелети, а під стелями літають привиди. Ні, це не сюжет із фільму жахів – так ужгородська школа №3 з року в рік підтримує цю страшно веселу традицію. Журналісти Uzhgorod.net усе бачили на власні очі й діляться цим зі своїми читачами.
Не так багато українських брендів можуть похвалитися тим, що свою першу іноземну співпрацю їм випала нагода налагодити саме зі столицею Австрії. Але якраз це вдалося ювелірній компанії «kochut». Ось уже рік прикраси талановитих ужгородців можна побачити, приміряти і придбати в затишній крамниці у самому серці Відня.
Перші сніжні дні прийшли на Закарпаття. Користувачі соцмереж активно діляться світлинами раннього снігу.
Тривале бабине літо сприяло довгому цвітінню квітів на вулицях, в парках та садах Ужгорода.
Перед українсько-словацьким кордоном знову велетенські черги з каміонів.