Закарпатець Олег Григор’єв: “Деякі з підопічних бачили банани вперше в житті...”

.jpg)
Минулого тижня громадський монітор Національного превентивного механізму Олег Григор’єв опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук заклик зробити пожертву вартістю однієї кави. На заклик відгукнулося стільки людей, що вдалося придбати смаколики та відвідати не 2, як планувалося спочатку, а 7 закладів області.
Провести таку акцію запропонували у Русі підтримки закарпатських військових. Від них надійшла і найбільша пожертва: 6 000 грн. Всього ж було зібрано понад 22 000 грн.
.jpg)
За словами Олега Григор’єва, це було справжнє свято для людей з інвалідністю, які сховані від суспільства в інтернатних закладах. “Вихованці, яких ми вітали, дорослі і діти, майже все життя проводять у психоневрологічних інтернатах. Вони — глибоко самотні і невидимі для суспільства. Для них зовнішній світ часто закінчується межами власної кімнати. Тому такі події для них надзвичайно важливі. Звичайні банани викликали у людей бурю емоцій. Деякі з підопічних побачили їх вперше в житті”, — зазначив він.
.jpg)
Розвозили подарунки і дарували емоції Миколай та його помічниці. “Підопічні заривалися у бороду Миколая, плакали, торкалися, цілували руки і ставали перед ним на коліна. Особливо щемливо було чути прохання дітей до Миколая забрати їх додому. А одна жінка п’ять хвилин непорушно стояла, обійнявши його, і ніхто не був у силах щось зробити”, — розповів Олег Григор’єв.
.jpg)
Та і сам Миколай з помічниками не залишилися без подарунків. Практично у кожному закладі підопічні дарували їм вишивки та малюнки, співали пісні.
Волонтери дякують кожному, хто долучився до цієї доброї справи. Наступного року вони планують повторити акцію.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Агентство комунікацій ПАЗЛ
До теми
- На Закарпатті зараз 23 842 військових, які звільнилися з лав армії
- Між закордоном і армією 22-річний “Шкіпер” обрав ЗСУ!
- Закарпаття: стабільність із внутрішньою напругою – результати нового соціологічного дослідження
- "Стала набагато простішою": як змінилася процедура оформлення відстрочок від мобілізації з 1 листопада
- Юрій Кілб із Ужгорода каже просто: «Рятувати — це не робота, це спосіб життя. Якщо не ми, то хто?»
- "Люди, які віддали частину себе за свою країну, мають самі обирати, де їм виступати" — чемпіон світу Владислав Горнодь
- "Моя мрія — прокинутися на ранок і залишитися без роботи", — фахівчиня із соціальної роботи Тетяна Кузьменко
- Війна спричиняє безсоння українців: результати наукового дослідження
- День спільної пам’яті, тиші й молитви: чому закарпатці 1 листопада поминають померлих
- Пітятко, ружа, тинґириця, калап, ґарадичі: топ-25 слів закарпатського діалекту
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку
- Ветеранська справа: як поблизу Мукачева вирощують креветку та африканського сомика
- Понад 350 пацієнтів з інсультом зафіксували за 9 місяців на Закарпатті
- "Ми не можемо щось дати, якщо самі цього не маємо", — Василь Мандзюк про роботу капелана в тилу
- Черги на кордонах із ЄС: осінні канікули та нова система контролю спричинили затори
- ID-паспорт для пораненого військового - без черг, бюрократії й затримок
- Які штами грипу циркулюватимуть в Закарпатті, чи зафіксовані вже випадки і коли чекати на епідемію
- Простір підтримки і відновлення: на Закарпатті допомагають військовим повернути рівновагу
- «Бограч-index» – жовтень 2025: за місяць ціни за продукти змінилися на - 2,1%
- На Закарпатті збільшується кількість хворих на ГРВІ: медики радять подбати про імунітет

До цієї новини немає коментарів