Райцентр неподалік Ужгорода знову відзначився "вишиваним" флешмобом
Напередодні вихованці ЗДО «Веселка» продовжили міську традицію флешмобів з вишиваних рушників.
Напередодні вихованці ЗДО «Веселка» продовжили міську традицію флешмобів з вишиваних рушників.
Щоправда, вогонь був не справжнім, а тренувальним.
Білі, рожеві, бузкові – у місті над Ужем пишно квітне садовий, або сирійський гібіскус!
Спека жене краян до водойм, навіть до тих, купатися в яких суворо заборонено.
Розпочали роботи від перехрестя площі Корятовича-вулиці Дмитра Вакарова-вулиці Олександра Фединця.
Сьогодні, 20 червня, в Закарпатській ОДА відбулося урочисте нагородження переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Закарпатській області.
...та дізнавались, як не спровокувати пожежу.
Правопорушник утік у напрямку вулиці Борканюка...
Сьогодні у рамках капітального ремонту вулиці Перемоги в Ужгороді працівники підрядної організації розпочали асфальтування.
З часу анексії Криму Карпати для багатьох любителів гірського відпочинку стали єдиним місцем в Україні для відпусток.
Заміна вікон у гуртожитку була однією з найнагальніших проблем студмістечка. Старі дерев’яні вікна встановили ще в 1990-х роках, а деякі навіть в 1970-х. Зусиллями керівництва студмістечка 109 сучасних металопластикових вікон оснащено в кімнатах студентів та 5 вікон у читальному залі. Загальна сума затрачених коштів становить більше 920 000 грн.
Шістнадцять азіатів, які намагались незаконно дістатись Словаччини, виявили та затримали сьогодні вночі прикордонники Чопського загону. Після спрацювання сигналізаційного комплексу, що сповістив прикордонників про можливу спробу порушення держрубежу, та маючи оперативну інформацію, у вказаний район вислали группу реагування відвідділення «Оноківці».
За фактом незаконного поводження зі зброєю поліція Перечинщини розпочала перевірку. Всі обставини правопорушення з’ясують у ході слідства.
Знаменитий американець Роберт Патрік отримав головну роль в історичній стрічці режисера Ахтема Сеіталбаева «Захар Беркут».
У понеділок, 18 червня, у центр Тячева трапилася ДТП. Патрульні на місці з’ясували, що 36-річний водій «Opel Astra», виїжджаючи на головну смугу руху з другорядної, не пропустив «ВАЗ-2106» — тому і сталася аварія.
Щоб об’єднати, вперше в Україні, зусилля громадських організацій, бізнесу, засобів масової інформації і місцевої влади для протидії забрудненню довкілля поліетиленом сьогодні в Ужгородській міськраді відбувся «круглий стіл» «Взаємодія влади, бізнесу та громадського сектору для подолання проблеми засилля поліетилену».
Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими сталася на на трасі Киї-Чоп біля села Соломоново.
Сьогодні в Ужгороді на перехресті вулиць Марії Заньковецької та Михайла Грушевського водій вантажівки зачепив один із кабелів мереж, через що один зі світлофорів впав.
Це сталося після несправжнього ДТП, яке стало темою командно-штабних навчань рятувальників, патрульної поліції та медиків.
Сорок школярів із Пардубіце на філологічному факультеті УжНУ дізнавалися про чесько-закарпатоукраїнські контакти в минулому й сьогодні.