Богдан Андріїв: "Нових можливостей, здобутків, Божого благословіння і миру в нашій країні!"
Вітання міського голови Ужгорода.
Вітання міського голови Ужгорода.
Сьогодні, 31 грудня, в ніч святкування Нового року, поліцейські Закарпаття нестимуть службу в посиленому режимі.
Які головні політичні перемоги та поразки року на Закарпатті та що чекати від закарпатських політиків у новому році? Про це у ефірі програми "Сьогодні. Головне" на UA: Закарпаття розповів політолог Михайло Шелемба.
Привітання міський голова Ужгорода опублікував на сторінці у Фейсбуці.
Така зустріч є традиційною напередодні новорічно-різдвяних свят.
Традиційно перед початком новорічно-різдвяних свят на державних кордонах України утворюються черги. Адже більшість українців, які працюють закордоном приїжджають додому відсвяткувати Різдво в родинному колі.
Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні публічно звітував про роботу в 2021 році. Зазначив, що цей рік був першим роком роботи нової команди міської влади Ужгорода, нових депутатів, заступників, членів виконкому.
Переважна більшість українців вважає, що країна перебуває у кризовому стані, а врятувати ситуацію допоможе повернення професіоналів до управління країною. Зокрема, вони хочуть оновлення Уряду та заміни Дениса Шмигаля на Юлію Тимошенко.
Підтримали сьогодні на сесії і зміни до бюджету Ужгородської міської територіальної громади на 2021 рік, а також зміни до низки міських цільових програм:
П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко разом з дружиною Мариною взяли участь у подячному Молебні з нагоди третьої річниці Об‘єднавчого Собору. Богослужіння у Михайлівському Золотоверхому соборі очолив предстоятель ПЦУ Блаженнійший митрополит Київський та всієї України Епіфаній.
Більшість українських політиків не мають жодного уявлення про реальне життя пересічних громадян, і тому обговорюють «віртуальні» проблеми та маніпулюють емоційним станом людей.
Президент і його команда втрачають рейтинг і довіру громадян, бо оминають реальні проблеми громадян. Водночас лідерка "Батьківщини" вимагає від влади чесного і прозорого діалогу з людьми.
Богларка Балло з села Косонь на Берегівщині малює і робить манікюр. Дівчині – 18 років. Із 6-річного віку, за словами мами дівчини Єлизавети Балло, її дочка хворіє. Діагноз дізналися у вересні цього року – це хвороба Лайма — інфекційне захворювання, яке виникає після укусу кліща.
Протидіючи нелегальному ринку підакцизних товарів, працівники поліції на території всіх районів Закарпаття проводять перевірки різних торгових закладів. До цієї роботи залучені дільничні офіцери поліції, поліцейські офіцери громад, працівники груп реагування патрульної поліції, а також інспектори сектору ювенальної превенції.