Голуба лагуна на Великоберезнянщині вражає і взимку
Минулого року справжнім туристичним відкриттям для мандрівників Карпат стала місцина за селом Чорноголова. На гірській річці Лютянці утворена лагуна, яка вражає мальовничістю.
Минулого року справжнім туристичним відкриттям для мандрівників Карпат стала місцина за селом Чорноголова. На гірській річці Лютянці утворена лагуна, яка вражає мальовничістю.
З гори – на круглих надувних санях!
Лісівники ДП “Міжгірське ЛГ” розбудовують рекреаційні пункти на території заказника місцевого значення “Водоспад Шипіт”.
Боржавська вузькоколійка – одна з кількох діючих вузькоколійних залізниць в Україні, її загальна довжина – 123 км, а ширина колії – 750 мм. Відновлення об’єкту – пріоритетна задача регіонального розвитку у сфері туризму, зазначає голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.
Про особистий досвід зимового сходження на Говерлу й Петрос Ірина Кондратенко розповіла в новому випуску програми «Путівник», а також дала декілька порад для охочих і собі наважитися на подібну авантюру.
Учора, 20 січня, в районі гори Гимба Міжгірського району зник турист.
У Тбілісі з Києва всього за 41€ в обидва боки, у Відень за 20 євро, а в Лос-Анджелес – всього за 149 – як вам такі ціни? Правда, здаються просто неймовірними? Але це – цілком реально. Я відкрила для себе низку цікавих каналів у Телеграм і тепер разом із друзями ловлю пропозиції. Це чудовий варіант для тих закарпатців, які не хочуть стояти в чергах на кордоні (хоча й безвіз, і євробляхарів поменшало, але простоювання на кордоні чомусь і досі – актуальна тема).
Зимовий відпочинок – це не тільки... море, сонце і пісок в Єгипті чи ще де-інде, це насамперед сніг, лижі, сноуборди та санчата для всіх любителів гірськолижного адреналіну. У скільки обійдеться такий відпочинок цього сезону – рахуйте самі! А журналісти Uzhgorod.net.ua підготували для вас огляд пропозицій.
Похід у гори - справа непроста, особливо взимку. Саме тому Орест Когут, гірський провідник, засновник «Клуб пішохідних туристів» ділиться порадами, як провести день у горах без ночівлі.
Хтось – на лижі, а комусь – море і сонечко подавай: де і за скільки можна відпочити в ці зимові дні – дізнавалися журналісти Uzhgorod.net.ua.
ТОП-10 гірськолижних курортів Закарпаття, як для професійних лижників так і для тих хто прагне навчитись кататись на лижах.
Ця карта може допомогти зорієнтуватись людям, які заблукали на певній місцевості і дасть можливість дочекатись рятувальників, зігрітись чи просто сховатись від негоди.
Традиційне свято, конкурс різників – гентешів збере гурманів, кулінарів та любителів страв зі свинини у селі Геча, Берегівського району Закарпаття.
Карта може допомогти зорієнтуватись людям, які заблукали в гірській місцевості.
Основні території Національного природного парку „Синевир” зайняті хвойними, здебільшого ялиновими лісами, але є тут і букові праліси, які отримали статус Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО.
Почитайте чому відпочинок в Закарпатті, це кращий вибір для зимових канікул, як для дорослих так і для дітей, індивідуальних так і для колективних туристів, як для тих хто має навички катання на лижах так і для новачків. Ми маємо мінімум 7 аргументів, але давайте по черзі.
До Закарпатського Пилипця приїжджають не лише українці, а й іноземці.
Яблучна, сливова, грушева, черешнева, айвова – розмаїття видів палиночки, яку виготовляють на новому унікальному заводі поблизу Ужгорода, вражає. ТОВ «Агрофруктсервіс» – перше на Закарпатті та і в Україні офіційне мале підприємство, що займається виробництвом традиційного для регіону міцного алкогольного напою з плодових спиртів – палинки. І хоча від моменту отримання ліцензій на право виробництва пройшло майже півроку, тільки нещодавно відбулася офіційна презентація брендів «Перша Закарпатська Палинчарня» та «Палиночка». За весь час між двома цими подіями спеціалісти з Чехії та Угорщини відшліфовували процес, тестували обладнання, навчали працівників, одне слово – організовували роботу за європейськими стандартами якості.
Основним завданням лісівників є вирощування та відтворення лісів.
На 13-й сесії облради депутати ухвалили рішення «Про внесення змін до Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016 – 2020 роки (зі змінами)».