Як колись: у музеї народної архітектури та побуту в Ужгороді перекрирвають старі хати соломою (ВІДЕО)
Майстри з Великоберезнянщини вже кілька років поспіль щоосені перекривають соломою будинки в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.
Майстри з Великоберезнянщини вже кілька років поспіль щоосені перекривають соломою будинки в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.
5 старих та 17 новозбудованих греко-католицьких церков є у Виноградівському районі.
Щорічно 8 жовтня своє професійне свято в Україні відзначають юристи.
Мікрорайон «Дравці» був газифікований ще в 1989 році.
Такі дані були станом на 6 жовтня.
Мотичці Павлу Юрійовичу один рочок. Він дуже відкрита і життєрадісна дитина. Мати, пані Марія, розповідає, в перші тижні життя хлопчик розвивався абсолютно нормально, тримав голову. А вже у 6 місяців батьки почали підозрювати що з малюком щось неладне. Молода сім’я негайно звернулась до спеціалістів Закарпатської ОДЛ.
32 клишоногих налічує наразі Центр реабілітації бурого ведмедя в НПП «Синевир». Тут вже близько 9 років тварин лікують та повертають до звичного життя. Чому актуальною є потреба в реабілітації бурмил?
Відсутність належної заробітної плати, високі тарифи на компослуги та ще й на додачу введення карантинного режиму змушує закарпатців постійно економити харчах.
Креативне рішення, або іншими словами «залатали чим було». Жителі Мукачева обурені бездіяльністю міської влади щодо мостової переправи, яка веде до парку Перемоги. Люди кажуть, вже роками міст вкритий вибоїнами та наскрізними ямами.
Закарпатський обласний центр громадського здоров’я одним з перших в області розпочав проводити дослідження на виявлення COVID-19.
У серці Гуцульщини побували закарпатські музейники за проєктом «Культурні зв’язки – культурна мобільність у прикордонному регіоні», що реалізовується в рамках Міжнародної програми транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».
28 призовників відправили сьогодні до навчальних центрів Збройних сил України.
Волонтери зафарбовують написи телеграм-каналів із продажу наркотиків в Ужгороді. Їх невідомі наносять на стінах будинків. Нині в місті діють щонайменше 3 такі чати в соцмережі, де можна купити товар, каже керівник Міжнародної антинаркотичної асоціації на Закарпатті Сергій Митричко. Щоб замалювати написи, влаштовують спеціальні акції. Про них ми розказуємо в межах проєкту «Місцеві».
Подорожуй Ужгородом. Вісім екскурсоводів створили десять найпопулярніших маршрутів обласного центру Закарпаття у листівках з аудіогідами.
Дотримання правил протипожежної безпеки в ПАДІЮНі в Ужгороді перевірили рятувальники.
Незважаючи на те, що туристичний сезон на Шипоті зазвичай триває до 31 серпня, цей рік – приємне виключення з правил, адже вже початок жовтня, а відбою від туристів – немає.
Нові тротуари та бордюри, замінені комунікаційні мережі та дорожнє покриття - так нині виглядає в Ужгороді вулиця Анкудінова. Дорогою, яку не ремонтували десятиліття, нині приємно проїхатися.
Дотримання правил протипожежної безпеки в ПАДІЮНі в Ужгороді перевірили сьогодні рятувальники. Там буде виборча дільниця та ТВК. Заступник начальника міськрайонного відділу ДСНС Владислав Гуцалюк розповів: позапланові інспекції на Закарпатті розпочали з 23 вересня. Вони вже перевірили 243 будівлі. Загалом майже 900.
У Вучківському лісництві діє музей, де зібрані прилади, інструменти, одяг та інші цікаві предмети, якими колись користувалися лісівники у своїй діяльності.
Осінь вступила у свої права. З кожним днем люди дедалі частіше скаржаться на погіршення настрою та погане самопочуття.