У річки Закарпаття запустили ще близько 35 тисяч мальків форелі (ФОТО)
Йдеться про річки Брустурянка, Шипіт, Великий, Яновець та Красношурка. Середня вага малька форелі струмкової становила 3 грама.
Йдеться про річки Брустурянка, Шипіт, Великий, Яновець та Красношурка. Середня вага малька форелі струмкової становила 3 грама.
Минулотижнева стаття нашого проєкту, що розповідала про будинок 1908 року на вул. Корзо, 22, звернула увагу читачів на одну його цікаву деталь – збережені й відреставровані історичні двері. Нині на Корзо майже не залишилося таких, а ті, що є, потребують реставрації. Чому ми не зберегли окрасу старої забудови Ужгорода – історичні брами та двері? Коли вони зникли і що зараз на їхньому місці – розкаже і покаже «Про Захід».
Команда реставраторів у рамках реставрації Ужгородського Хрестовоздвиженського греко-католицького Кафедрального собору закінчила реставрацію іконостасу. Про це Varosh розповів Євген Лукша, голова правління Асоціації проєктних менеджерів “Ядро”.
Втілити задуми у питанні безбар’єрного краю. У Сваляві вже розпочали роботи задля забезпечення людей з обмеженими можливостями доступом до соціальних закладів.
1 червня для дітей військовослужбовців, які нині боронять Україну на фронті, влаштували насичену активностями мандрівку, аби подарувати їм позитивні емоції та відволікти від тривог воєнної реальності.
1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей для дітей військовослужбовців, які нині боронять Україну на фронті, влаштували насичену активностями мандрівку, аби подарувати їх позитивні емоції та відволікти від тривог воєнної реальності.
Останній дзвоник у вигляді пікніка. Це можливо, якщо ти завершуєш навчальний рік у школі нового фіджитал формату.
Майстер-класи для вихованців дитячих будинків сімейного типу влаштували у День захисту дітей в Ужгородському скансені.
Вчора у с. Ізки на Міжгірщині, змія укусила 56-річного місцевого мешканця. Чоловік одразу звернувся до сімейного лікаря, але від госпіталізації чоловік категорично відмовився, мотивуючи тим, що минулого року з ним вже був подібний інцидент, але все закінчилося благополучно. Про це інформують у групі “103 Закарпаття” у Фейсбуці.
Гітари, синтезатор та скрипку подарували дітям-пересенцям волонтери Міжнародної благодійної організації "СОС Дитячі Містечка Україна". Музичні інструменти придбали благодійники з міста-побратима Корвалліс. Про це Суспільному розповіла менеджерка соціальної сфери Міжнародної благодійної організації "СОС Дитячі Містечка України" у Закарпатській області Наталія Криворучко. За її словами, загалом придбали 10 інструментів.
Кожен, хто хоч раз бачив на закарпатських водоймах сміттєві затори та острови з пластикових пляшок, певно, думав: чи можна увесь цей непотріб перетворити на щось корисне? Ужгородський інженер Василь Гонар переконаний, що можна, і доводить це, виготовляючи з допомогою 3D-принтера еко-меблі, великі вуличні кашпо для квітів, інтер’єрні перегородки та інші речі. Але й це не межа: вже за місяць проєкт Василя Гонара «Lemki Robotix» планує розпочати виготовлення першого на Закарпатті будинку, надрукованого на 3D-принтері.
Україна – непереможна! Саме такою була наскрізна тема свята «Хай яскраво сонце світить, хай у мирі живуть діти, яке організували сьогодні працівники Бібліотека-філія 1 для дітей КЗ "Ужгородська публічна бібліотека" КАЗКА в Ужгороді.
Закарпаття разом з усією країною відзначає Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди відбувся брифінг начальниці Служби у справах дітей ОВА Світлани Якімеліної.
Переглядаючи старі газети в пошуках цікавих тем для проєкту «Втрачений Ужгород», іноді здається, що життя в місті за сто й більше років мало в чому змінилося. Наприклад, вже тоді в газетах писали, що ужгородці завжди запізнюються, завжди сварять стан доріг і владу. Однак були тоді й такі події, речі і традиції, які нині сприймаються з великими здивуванням. Нині ми підготували підбірку з десяти цікавинок із життя міста кінця ХІХ-початку ХХ століття.
«У 16-річної дівчини кровотеча, треті пологи», – пролунав тривожний виклик на 103.
Екологи, педагоги та актори об’єднуються, аби пропагувати серед дітей та молоді екологічні цінності через екоосвіт, гру та театральне мистецтво.