Чи можна залишати телефон на зарядці на ніч?

Чи можна залишати телефон на зарядці на ніч?
Літієві батареї, які використовуються в смартфонах, з’явилися досить давно (близько 20 років тому).

 

Вони прийшли на заміну нікелевим, які мали недоліки у вигляді ефекту «пам’яті», коли при повторній зарядці ємність акумулятора опускалася до рівня, коли була припинена попередня зарядка. Технологія досить стара, тому багато хто з вас напевно замислювалися над питанням про те, чи можна залишати смартфон на зарядці на всю ніч. Сьогодні ми спробуємо відповісти на це та інші запитання.

Для початку варто зрозуміти – навіщо люди залишають смартфон на зарядці на всю ніч? Для того щоб з ранку отримати девайс зі 100% кількістю заряду. Погодьтеся, приємно прокинувшись отримати девайс зі 100% заряду. Проте чи так корисно залишати смартфон на зарядці на всю ніч?

Акумулятори, що використовуються в смартфонах в даний час, нічим не відрізняються від тих, що використовували ще 20 років тому. Однак завдяки програмному забезпеченню пристроїв вдалося оптимізувати процес зарядки.

Основна небезпека того, що смартфон буде всю ніч перебувати на зарядці, криється в нагріванні акумулятора. Проте в даний час смартфони досить розумні. Вони можуть припинити зарядку, коли акумулятор зарядиться до 100%. Після чого смартфон буде отримувати енергію безпосередньо через підключений зарядний пристрій – смартфон при цьому буде залишатися холодним.

Однак це не означає, що проблем немає зовсім. Адже поступово ємність акумулятора по мірі зростання кількості циклів падає. Для того, щоб спробувати поліпшити показники життя акумулятора, намагайтеся не виходити за рамки 40% і 80% – повна розрядка і зарядка приведе до більш швидкого виходу з ладу акумулятора.

Крім того, намагайтеся не заряджати девайс швидкої зарядкою, так як це призводить до сильного нагрівання, що негативно позначається на терміні його служби.

Джерело: navkolonas.com

 

19 листопада 2016р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів