Військовослужбовець про потреби військових, службу на Сході та тонкощі професії

Військовослужбовець про потреби військових, службу на Сході та тонкощі професії
Про свою службу в армії та війну на сході розповів відомий в Україні військовий В’ячеслав Харченко.

 

В’ячеслав Харченко зазначив, що зараз в Ужгороді багато людей, які повернулись зі Сходу і створили громадські організації ветеранів АТО.

«На мою думку, перш за все робота громадських організацій повинна бути направлена на забезпечення військових на «передку».  Бійцям потрібні тепловізори, адже зараз короткий світловий день і хлопці по 16 годин перебувають у темряві», - розповів Харченко.

Він також підкреслив, що бойові дії і погодні умови дуже сильно попсували ті тепловізори та техніку, якою зараз користуються військові.

Військовий також підкреслив, що Громадські організації повинні знати потреби військових, відстоювати не тільки свої права, але і тих, хто зараз воює. 

Прокоментував Харченко і ситуацію із виділенням земельних ділянок учасникам АТО. Військовий впевнений, що військові заслуговують на особливе відношення, але воно має бути не фанатичним, а обміркованим. 

«Так, військові повинні мати якісь преференції, але я не бачу різниці між вчителькою, яка пропрацювала 30 років у школі чи ветерана праці, який 40 років віддав заводу. Вони так само повинні отримувати земельні ділянки та квартири», - зазначив «атошник». Окрім того, він зазначив, що Громадські організації ветеранів АТО в першу чергу повинні підтримувати військових та не давати владі користуватись службовим становищем.

Схвально В’ячеслав Харченко відгукувався про роботу волонтерів. Він сказав, що вони дуже допомагають у забезпеченні необхідними речами.

«Так, армія нас забезпечує повністю, але дуже приємно отримати від них домашнє печиво чи тушонку. Також вони нам привозять теплі ковдри чи одяг, якого завжди бракує», - сказав військовий. 

Харченко також розповів, що більшість військових, які зараз воюють на Сході – це контрактники. На думку військового, це добре, бо це люди іншого складу і іншого відношення до роботи. Вони не думають про те, щоб скоріше поїхати додому, вони повністю відреклись від буденних проблем, вони мають інші цінності та думки.  

 

01 грудня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів