Передріздвяний уікенд у Відні та Будапешті – так відзначили кращих закарпатських патрульних

Передріздвяний уікенд у Відні та Будапешті – так відзначили кращих закарпатських патрульних
Співпраця з громадянським суспільством є одним з пріоритетів нової патрульної поліції.

 

 За рік роботи Управлінню патрульної поліції Ужгорода і Мукачева вдалося сформувати системну взаємодію з активними громадянами, представниками наукової та творчої інтелігенції, дипломатичними корпусом, громадськими об’єднаннями.  В цьому контексті слід відзначити продуктивне співробітництво з Орденом Марії Терезії та Спілкою дипломатів України, які очолює дипломат, юрист, професор УжНУ Ален Панов.

В 2016 році спільними зусиллями було реалізовано кілька важливих проектів. В січні 2016 проведено серію тренінгів на теми історії і зарубіжного досвіду розбудови поліцейських органів, основ дипломатичного протоколу, зокрема щодо особливостей взаємодії з дипломатами. У жовтні запущено систему цілодобового відеомоніторингу за Сквером Марії Терезії, який є однією з туристичних атракцій Ужгорода. Протягом минулого року здійснювався громадський моніторинг за роботою патрульних поліцейських, який дав можливість виявити слабкі місця та скорегувати важливі складові робочого процесу.

 

Щойно завершився конкурс на кращий поліцейський екіпаж 2016 року, переможцями якого стали Юрій Фревлик та Христина Дідик. Лауреати, в якості нагороди, отримали право  здійснити подорож до міст Будапешт і Відень. «Якщо хочемо мати сучасний, справжній і правильний правоохоронний орган – маємо усі докластися до його формування. У мене є багато запитань до тих, хто обирав яким шляхом реформувати поліцію. Разом з тим я бачу молодих, симпатичних і ангажованих людей, які хочуть сказати своє слово у розбудові нашої держави. Саме такі люди в країнах, які ми звикли називати цивілізованими, є стиржнем суспільства і держави. Тому, природно, ми будемо їх підтримувати. Про Європу можна багато розмірковувати, але краще її побачити і відчути персонально. Класний передріздвяний вікенд у одному з найгарніших міст світу Будапешті та елегантному імперському Відні для класного поліцейського – наш формат винагороди за гарну службу» - прокоментував подію фундатор-розпорядник Ордену Марії Терезії Ален Панов.

 

01 грудня 2016р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів