Передріздвяний уікенд у Відні та Будапешті – так відзначили кращих закарпатських патрульних
За рік роботи Управлінню патрульної поліції Ужгорода і Мукачева вдалося сформувати системну взаємодію з активними громадянами, представниками наукової та творчої інтелігенції, дипломатичними корпусом, громадськими об’єднаннями. В цьому контексті слід відзначити продуктивне співробітництво з Орденом Марії Терезії та Спілкою дипломатів України, які очолює дипломат, юрист, професор УжНУ Ален Панов.
В 2016 році спільними зусиллями було реалізовано кілька важливих проектів. В січні 2016 проведено серію тренінгів на теми історії і зарубіжного досвіду розбудови поліцейських органів, основ дипломатичного протоколу, зокрема щодо особливостей взаємодії з дипломатами. У жовтні запущено систему цілодобового відеомоніторингу за Сквером Марії Терезії, який є однією з туристичних атракцій Ужгорода. Протягом минулого року здійснювався громадський моніторинг за роботою патрульних поліцейських, який дав можливість виявити слабкі місця та скорегувати важливі складові робочого процесу.
Щойно завершився конкурс на кращий поліцейський екіпаж 2016 року, переможцями якого стали Юрій Фревлик та Христина Дідик. Лауреати, в якості нагороди, отримали право здійснити подорож до міст Будапешт і Відень. «Якщо хочемо мати сучасний, справжній і правильний правоохоронний орган – маємо усі докластися до його формування. У мене є багато запитань до тих, хто обирав яким шляхом реформувати поліцію. Разом з тим я бачу молодих, симпатичних і ангажованих людей, які хочуть сказати своє слово у розбудові нашої держави. Саме такі люди в країнах, які ми звикли називати цивілізованими, є стиржнем суспільства і держави. Тому, природно, ми будемо їх підтримувати. Про Європу можна багато розмірковувати, але краще її побачити і відчути персонально. Класний передріздвяний вікенд у одному з найгарніших міст світу Будапешті та елегантному імперському Відні для класного поліцейського – наш формат винагороди за гарну службу» - прокоментував подію фундатор-розпорядник Ордену Марії Терезії Ален Панов.
-->
До теми
- На Закарпатті проведуть фестиваль екології та кіно від CHYSTO.DE?!
- Архієрейська хіротонія: востаннє така подія на Закарпатті відбувалася майже 100 років тому
- Мешканців Ужгорода закликають здавати кров
- Ще один мурал прикрасив обласний центр Закарпаття
- В Ужгороді для дітей та дорослих проводять безкоштовні заняття з музикотерапії
- У Хусті відкрили «Алею Слави загиблим Героям»
- "Простір творчості": в Ужгороді провели майстер-клас з валяння вовною для людей з інвалідністю
- Прикордонники вшанували пам’ять загиблих побратимів сходженням на Говерлу
- «Незламність в об’єктиві»: світлини воєнного життя на Донеччині можна побачити в Ужгородському скансені до 31 липня
- На Закарпатті вперше відбувся Форум стійких медіа
- Закарпатська митниця передала музею вилучені старовинні монети, визнані культурною та історичною цінністю
- На Закарпатті цьогоріч 840 медалістів і 80 двохсотбальників на НМТ
- Спека та пожежна небезпека: Закарпаттяобленерго просить бути обачними з вогнем поблизу ліній електропередач!
- Хочете політати на FPV та спробувати себе у якості оператора БпЛА?
- Закарпатців попереджають про високий рівень пожежної небезпеки
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- «Бограч-index» – липень 2024: за місяць продукти подешевшали на 6,5%
- На Закарпатті на пожежах за півріччя травмувалися 30 людей
- Дитячі табори, туристичні вікенди, заняття в екоклубі: «Щасливі діти» кличуть до нових пригод на Закарпатті
До цієї новини немає коментарів