Вибори у Полянській об'єднаній громаді: без сюрпризів

Мова йде про дані, які значаться у підсумковому протоколі Полянської ТВК, який було ухвалено на засіданні зранку понеділка, 19 грудня, і це офіційні підсумки голосування за голову новоствореної Полянської об’єднаної громади. Досі оприлюднювалися лише попередні дані паралельного підрахунку.
Як інформує Комітет Виборців України, посилаючись на дані саме підсумкового протоколу, копія якого є в розпорядженні представника організації, участь у голосуванні за голову Полянської ОТГ взяло 4363 виборця з 5556, які значаться у списку виборців. Це власне і є явкою, яка склала офіційно 78,5%. Тобто попередні данні щодо підсумкової явки, озвучені КВУ різняться лише на 0,03%.
За підсумками підрахунку бюлетенів лише 108 з них виявилися недійсними, а це лише 2%.
Щодо підсумкового розподілу голосів, то голоси виборців у об’єднаній громаді розподілися наступним чином (порядковий номер збігається з порядковим номером кандидата у бюлетені:
1. Василь Готра – 12 голосів
2. Іван Дрогобецький (голова Полянської сільради) – 2752 голосів, що складає 63% 3. Іван Дрогобецький – 34 голосів 4. Іван Дрогобецький – 10 голосів 5. Ілля Дрогобецький – 2 голосів 6. Володимир Капустей – 54 голосів 7. Михайло Капустей (голова Голубинської сільради) – 1391 голосів, що складає 31,9%.Визначення підсумкових результатів щодо депутатів ради Полянської ОТГ ще триває.
– Явка на виборах у Полянській ОТГ виявилася найвищою в розрізі виборів у об’єднаних громадах, які пройшли 18 грудня по всій країні. Така висока активність може бути пояснена додатковою мобілізацію виборців, але у поліції наразі є лише одне провадження щодо підкупу виборців, – коментує представник закарпатського осередку Комітету виборців України Дмитро Тужанський. – На щастя, попри вкрай тривожні сигнали у ході утворенні ОТГ та на старті виборчої кампанії, день голосування у 9 селах новоутвореної Полянської громади пройшов спокійно з незначними порушеннями на дільницях, як-то спроба проголосувати за копією паспорту чи голосування поза кабінкою або по двоє в кабінці.
Джерело: Mukachevo.net
До теми
- У Закарпатській ОВА розповіли про можливості навчання в Житомирському військовому інституті
- Сили цивільного захисту Закарпаття підвищують готовність до найскладніших викликів
- Мирослав Білецький напередодні Великодня зустрівся із духовенством краю
- На Закарпатті триває будівництво пункту пропуску «Біла Церква - Сігету Мармацієй»
- Робоча поїздка Мирослава Білецького на Тячівщину: будівництво інфраструктури, підтримка ветеранів, веломаршрут до ЄС
- Для аграріїв Закарпаття доступна низка державних програм підтримки
- Від 8 до 12,4 тис грн: закарпатські депутати просять КМУ підвищити мізерні зарплати працівників культури
- Закарпаття – серед лідерів економічного розвитку: область серед лідерів виконання урядових завдань
- На Закарпатті з робочим візитом – заступник міністра у справах ветеранів Фархад Фархадов
- На Закарпатті визначили кандидатів до Ради ветеранів війни за незалежність України
- Закарпаття отримало понад 5 млн грн інвестицій в обладнання для профтехосвіти
- Закарпатська облрада просить переглянути реформу старшої школи: йдеться про доступність освіти у гірських громадах
- На Закарпатті оголосили конкурси на здобуття обласних премій у галузі літератури та мистецтва
- Підтримка бізнесу: на Закарпатті презентували можливості програми «Зроблено в Україні»
- Закарпатські депутати просять КМУ відновити роботу пункту пропуску «Хижа – Тарна-Маре» на українсько-румунському кордоні
- 82,6 млн грн із бюджету Закарпаття першочергово спрямують на підтримку військових і ветеранів
- На сесії облради відзначили захисників Закарпаття
- На Закарпатті нагородили діячів культури, науки та громадського життя
- Графік відключення світла на Закарпатті у п'ятницю, 20 березня
- Безкоштовні гарячі обіди для всіх школярів: як на Закарпатті готуються до нового етапу реформи харчування

До цієї новини немає коментарів