Що приберуть в Ужгороді і як на Новий Рік працюватиме "АВЕ", розказав міський голова

«Ще раз усе перевірте, завершіть відновлення доріг і тротуарів у місцях, де проводилися земляні роботи, приберіть, вивезіть звалища гілок чи сміття, які повлаштовували мешканці, слідкуйте, аби чистими були території біля контейнерних сміттєвих майданчиків», – наголосив Богдан Євстафійович.
Обговорили і роботу комунальників, зокрема, прибирання і вивезення сміття фірмою «АВЕ-Ужгород» з центру міста безпосередньо під час святкових днів. Наприклад, на площах Театральній, Ш.Петефі працівники «АВЕ» 31 грудня чергуватимуть цілодобово, а в усі інші дні вивозитимуть сміття з центру щонайменше двічі на день.
Продовжили і обговорення принципів, системи роботи комунального господарства Ужгорода у наступному, 2017 році. Детально йшлося про прибирання біля сміттєвих баків, роботу ліфтів, наприклад, для підйомників чеського, словацького виробництва, яких чимало встановлено в Ужгороді, вже навіть годі знайти запчастини для ремонту.
Міський голова вкотре наголосив, що потрібно продовжити започатковану практику: ремонти, реконструкції всіх вулиць, прибудинкових територій проводити в комплексі, з ревізією і заміною, при потребі, всіх комунікацій, продуманим озелененням.
До речі, на нараді йшлося, що наступного року місто прикрасять близько 12 тисяч тюльпанів, що в 4 рази більше, ніж раніше. Коли весняні квіти відцвітуть, висадять літні. Буде і кілька тематичних квіткових композицій, як, скажімо, цього року цвіли вишитий рушник біля пам’ятника Т.Шевченку на площі Народній і герб Ужгорода біля міської ради на Поштовій.
Богдан Андріїв попросив звернути увагу також на невеличкі «зелені клаптики», клумби, транспортні кола, де в попередні роки не висаджували квіти і впорядкувати, прикрасити їх.
Продовжать облаштування нових колових транспортних розв’язок на вулицях міста, транспортне коло на Минайській мають намір реконструювати, деякі кола на перехрестях планують підсвітити.
За матеріалами прес-служби Ужгородської міської ради
До теми
- Бізнесу Закарпаття представили урядові програми енергонезалежності та цифрової зрілості
- Безоплатні зарядні станції для дітей з інвалідністю: на Закарпатті подано 270 заявок
- В Ужгородській міській раді обговорили нові можливості партнерства з Японією
- Цифрова трансформація та енергопідтримка: що пропонують підприємцям Закарпаття
- Ще 76 переселенців, зареєстрованих в Ужгороді, отримають житлові ваучери
- Стоматологічна допомога безкоштовно: в Ужгороді діє міська програма для військових і їхніх родин
- Ужгородська міськрада та ГО «Голос Ромні» підписали Меморандум про співпрацю
- Громади, податки, бюджети: в ОВА обговорили шляхи скорочення боргів
- На Закарпатті з робочим візитом перебувають партнери з Італії та Словаччини
- «Психоемоційна стійкість: як впевнено пройти співбесіду та адаптуватися на роботі» – Молодіжна рада при Закарпатській ОВА запрошує на тренінг
- «Діалог влади та бізнесу»: закарпатські митники продовжують консультувати суб’єктів зовнішньоекономічного господарювання
- Можливість для громадських організацій: стартували конкурси соціальних та ветеранських проєктів на Закарпатті
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом перебував в Ужгороді, щоб дати новий старт для «4.5.0. Recovery Center»
- На Закарпатті розпочали основний етап будівництва «4.5.0. Recovery Center»
- Пункти незламності в Закарпатській області впродовж січня стали місцем підтримки для понад 15 300 людей
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко із робочим візитом на Закарпатті
- Громади Закарпаття можуть залучити підтримку міжнародних експертів для розвитку економіки
- Закарпаття з робочим візитом відвідав президент Паралімпійського комітету Угорщини Ласло Сабо
- Закарпаття реалізує 11 проєктів Interreg NEXT Румунія–Україна на понад 2,6 млн євро
- Закарпаття формує системну ветеранську політику: від реагування до комплексної підтримки

До цієї новини немає коментарів