Уряд просять передати майно 16 ПТУ громадам Закарпаття
Із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області під зобов’язання використовувати за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність.
Депутати обласної ради на третьому пленарному зсіданні п’ятої сесії ухвалили рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 28.07.2016 № 392 «Про прийняття із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області рухомого та нерухомого майна професійно-технічних навчальних закладів». Та постановили звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням безоплатно передати з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області рухоме та нерухоме майно професійно-технічних навчальних закладів, розташованих на території Закарпатської області, що перебувають у державній власності, під зобов’язання використовувати за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність. Управлінню з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами спільної власності обласної ради здійснити необхідні організаційно – правові заходи стосовно приймання – передачі зазначеного майна.
Наразі йдеться про 16 таких закладів. А це - Державний навчальний заклад «Ужгородський центр професійно-технічної освіти», Ужгородське вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету, Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування, Вище професійне училище № 3 м. Мукачево, Державний навчальний заклад «Мукачівський центр професійно-технічної освіти», Державний професійно-технічний навчальний заклад «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича», Хустський професійний ліцей, Хустський професійний ліцей сфери послуг, Берегівський професійний ліцей сфери послуг, Свалявський професійний будівельний ліцей, Міжгірський професійний ліцей, Перечинський професійний ліцей, Тячівський професійний ліцей Закарпатської області, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Білківський професійний аграрний ліцей», Професійно-технічне училище № 33 смт В. Березний, Вище професійне училище № 34 м. Виноградів.
Прес-служба Закарпатської облради
-->
До теми
- У Свалявській міській лікарні відремонтували відділення анестезіології та інтенсивної терапії
- Близько 1100 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- Незаконне переправлення до ЄС за $10 000 з можливістю оплати на криптогаманець: на Мукачівщині судитимуть одного з учасників схеми
- Закарпатські патрульні з початку року розшукали 150 водіїв, які покинули місце ДТП
- Закарпаття – лідер за запитом населення на встановлення сонячних електростанцій
- Виправдовувала російську агресію: СБУ повідомила про підозру жительці Берегівщини
- 14-річний закарпатець переводив ухилянтів, усіх затримали прикордонники
- Наступний навчальний рік у школах триватиме із 2 вересня до 30 червня
- Знайти роботу із зарплатою понад 12 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Дрони Закарпаття» – проєкт для всіх тих, хто давно мріяв опанувати пілотування БпЛА
- Триває вступна кампанія до вищих військових навчальних закладів!
- Закарпаття займає другу позицію в країні за Індексом цифрової трансформації регіонів у першому півріччі 2024 року.
- Стріляв у авто з місцевими жителями через конфлікт – на Рахівщині чоловіка засудили за хуліганство
- Зручно і без черг – у понад 40 ЦНАПах Закарпаття завдяки сервісу «Я – ветеран» потрібні послуги отримують захисники та їхні рідні
- У Мукачівському прикордонному загоні новий керівник
- Судитимуть жителя Рахова, який за $2300 планував переправити військовозобов'язаного до Румунії
- На Закарпатті понад пів сотні ветеранів отримали безоплатні послуги із зубопротезування
- 26-річного закарпатця, який виїхав до росії і вступив на строкову службу у зс рф, засудили до 15 років позбавлення волі
- Слідчі СБУ в Закарпатській області викриличергових зрадників, які добровільно «служили» в рашистській катівні в Херсоні
- Відсьогодні, 17 липня, прикордонники вимагатимуть від чоловіків призовного віку військово-облікові документи під час перетину кордону
До цієї новини немає коментарів