Усі необхідні вакцини будуть… у передостанній місяць року

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун повідомила про це "Високому Замку".
За словами міністра, вакцини закуплено через ЮНІСЕФ – міжнародну організацію, яка проводить закупівлі для всього світу. Українські діти отримують ті самі вакцини, що й діти з Канади, США чи країн Європи, до того ж безкоштовно.
Так було сплановано, що вакцини надсилатимуть трьома траншами, бо вони мають термін придатності, і він міг вийти швидше, ніж були би щеплені усі діти. Вакцини БЦЖ надійшли у повному обсязі.
В.о. міністра вважає, що українські лікарі вигадали свої причини, через які відраджують батьків від вакцинації. Тих причин у протоколах, визнаних у західних країнах, немає. Перелік протипоказань насправді малий. Але мусимо забезпечити захист лікарю – офіційно від міністерства дати йому такий список, на який може послатися, коли доводитиме батькам необхідність вакцинації. Усі лікарі отримають у розпорядження стандартизовані протоколи лікування ВООЗ, якими користуються їхні колеги з інших країн. Їх уже перекладають українською мовою.
До теми
- Закарпаття — один з 10 демонстраційних регіонів, де стартувала реформа системи догляду дітей
- Під час діалогу влади з бізнесом обговорять законопроєкт «Про ринок деревини»
- Закарпаття та Житомирщина: обмін досвідом у соціальній сфері
- На Закарпаття релокують кілька навчальних закладів із Донеччини
- Сьогодні на Закарпатті починають діяти оновлені критерії для надання статусу критичності підприємствам. Яка головна новація?
- 45 заявок надійшло цьогоріч на обласний конкурс стартапів
- За 7 місяців 2025 року Закарпаття спрямувало на закупівлю БПЛА, РЕБів та інших засобів оборони близько 378 млн грн
- Вакцинація новонароджених, ситуація з туберкульозом і ВІЛ - ключові теми обговорили в ОВА
- У Києві обговорили Національну програму шани Захисників: долучилося й Закарпаття
- На Закарпатті реалізовують проєкт школи без паперів та бюрократії «Мрія»
- Японські партнери готові посилити соціальну сферу та енергоефективність Закарпаття
- В облдержадміністрації провели позапланове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС - про що йшлося?
- Закарпаття працює над розвитком мережі центрів безпеки громадян
- З початку навчального року на Закарпатті працюватимуть 45 осередків для вивчення курсу «Захист України»
- Із 1 вересня у гімназії села Голубине на Мукачівщині запрацює перший в області опорний харчоблок
- Волонтер Корпусу Миру США отримав нагороду за внесок у розвиток молодіжних ініціатив на Закарпатті
- Реформа ринку деревини та положення майбутнього законопроєкту – питання лісової галузі обговорили в Ужгороді
- В ОВА обговорили ліквідацію звалищ і нові можливості для громад
- На Закарпатті стартує новий проєкт підтримки ягідного бізнесу
- Від інвентаризації до цифровізації: в області формують дорожню карту ефективного користування землею
До цієї новини немає коментарів