Народна артистка України Етелла Чуприк виконає в Ужгороді Моцарта
Уродженка Виноградова, Етелла Чуприк вже багато років поспіль живе у Львові. Але в 2010 році без вагань пристала на пропозицію стати солісткою Закарпатської обласної філармонії, вважаючи за велике щастя грати для земляків. І з тих пір виконавиця незмінно радує закарпатців своїми новими музичними проектами. Втім, географія концертної діяльності пані Етелли виходить далеко за межі одного чи двох міст: її радо вітають як у Виноградові чи Берегові, так і в Києві та за кордоном.
.jpg)
У новому році солістка Закарпатської обласної філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк продовжить розпочатий торік цикл фортепіанних сонат В.А.Моцарта. І 2 лютого о 18.30 у філармонії відбудеться четвертий концерт із цього циклу, де будуть виконані Соната № 10 До мажор, Соната № 11 Ля мажор, Соната №12 Фа мажор та Соната № 13 Сі бемоль мажор. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.
.jpg)
За матеріалами Таїсії Грись, Закарпатська обласна філармонія
До теми
- «Crossover Muzic» – в Ужгороді відбувся концерт заслуженого артиста України Олександра Садварія
- Naruto при світлі сотень свічок. В Ужгороді прозвучить музика культового аніме
- «Українська музична мозаїка» – концертну програму представлять на сцені обласної філармонії
- На Закарпатті відзначили діячів міжнаціональної єдності, серед них – Івана Латка
- «Академія молодих: Ужгород-Львів»: в Закарпатській обласній філармонії відбувся концерт
- «Музеї об’єднують світ»: в Ужгороді підготували насичену програму до свята
- В Ужгороді відбувся концерт-бенефіс знаного музиканта
- На Закарпатті вийшла чотиримовна кулінарна книга «Спогади сільських кухонь»
- «Подих весни» – учні Ужгородської школи мистецтв дали великий концерт
- В Ужгороді розпочався II Відкритий фестиваль-конкурс театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- Бетховен та Мендельсон: симфонічний оркестр філармонії запрошує на музику контрастів
- 4 січня в Ужгородському скансені відбудеться традиційний щорічний фестиваль «Коляди в старому селі»
- В Ужгороді вдруге провели Фестиваль закарпатського вертепу
- Камінь, що пам’ятає імперії: унікальний храм Святої Єлизавети на Закарпатті
- Автентичні словацькі колядки, віншування та колоритні вертепи – в Ужгороді відбувся огляд-конкурс «Словацький бетлегем-2025»
- 26 вересня на сцені обласної філармонії відбудеться урочистий концерт із нагоди 80-річчя Закарпатського народного хору
- На сцені обласної філармонії в Ужгороді стартував Фестиваль сучасної духовної музики
- У галереї «Ужгород» відкрили виставку творів «Вернісаж 55»
- Закарпатський драмтеатр реалізує інклюзивний проєкт за підтримки Українського культурного фонду
- 5 музеїв Ужгорода, про які ви могли не знати (ФОТО)

До цієї новини немає коментарів